Võistluse kirjeldus

Rahvusvaheline Joogafestival 22.-23. juulil 2017 Haapsalus juba kuuendat korda! Joogafestivalil esinevad parimad joogaõpetajad Eestist ja välismaalt. Saab proovida üle 10 joogastiili ning kuulata loenguid ja osaleda töötubades. Kui sul on huvi abistada joogafestivalil vabatahtlikuna, siis kirjuta halys@joogafestival.ee mida sa hästi oskad ja millist ülesannet soovid joogafestivalil täita, lisa ka (telefoninumber, vanus, T-särgi suurus) Oled väga oodatud liituma Joogafestivali tiimiga!

Info vabatahtlikele

Joogafestivali vabatahtlikuks ootame kõiki, nii noori (alates 16. eluaastast) kui ka eakamaid (sh pensionärid), kes tahavad pühendada oma aja, oskused, kogemused ja hea tahte joogafestivali õnnestumisse! Milliseid ülesandeid vabatahtlikud täidavad? Vabatahtlikud saavad abistada erinevate ülesannete täitmisel joogafestivali ajal, nagu näiteks piletimüüjad, piletikontrolörid, koristajad, pakihoiu teenindajad, lava tehnilised abilised jne. Vabatahtliku „tööpäev“ kestab keskmiselt 6 tundi. Mida saab vabatahtlik oma panuse eest? Vabatahtlikkuse printsiibi kohaselt (joogas kutsutakse seda karma jooga või seva, mis tähendab jumalikku vabatahtliku teenimise privileegi) vabatahtlikele rahalist tasu ei maksta. Tehes midagi kogu südamest ja enda täielikuks rahulduseks ongi parim tasu. Joogafestivali vabatahtlikuna osalemise suurimaks motivaatoriks on: - soov omandada uusi teadmisi, oskusi ja kogemusi s.h. festivali korraldamise kogemus -nautida Haapsalu ilu ja suurepärast festivali atmosfääri -suurendada oma koostöö- ja sotsiaalset võrgustikku -arendada ühtekuuluvustunnet ja -teha lihtsalt head. Hoolitseme selle eest, et vabatahtlikud oleksid erinevate ülesannete täitmiseks hästi ette valmistatud ja informeeritud. Samas oleme avatud vabatahtlike endi ettepanekutele ja headele ideedele. Peame väga oluliseks, et vabatahtlikud tunneksid end osana festivali tiimist.

Vabatahtlikele pakutakse

Vabatahtlikud saavad: -Festivali passi, millega saab tööst vabal ajal osa võtta linnusehoovis toimuvatest töötubadest ja kontsertidest, vabade kohtade olemasolul ka Kultuurikeskuses toimuvatest töötubadest. -Ühe söögikorra (lõuna) päevas -Telkida linnuses või koolimajas põrandal (oma varustusega) -Festivali logoga T-särgi (Transpordi kompensatsiooni pole meil kahjuks võimalik pakkuda.) Vabatahtlikud on joogafestivali otseside osavõtjatega. Nad peegeldavad kõigile oma abivalmiduse, heatujulisuse ja pealehakkamisega joogafestivali ideed avatud südamega elamisest. Vabatahtlikud näitavad, et joogafestival on tõeline hinge pidu!