Võistluse kirjeldus

Spordipäev 2020 on orienteerumisvõistlus ja koolide spordipäev korraga, kus osaleb mitmeid koole nii Nõmmelt, Kesklinnast kui ka Mustamäelt, kokku on osalejaid üle 1500. 8. septembril võisteldakse Tallinna Vanalinnas nutitelefoniga ning läbitakse mitmeid huvitavaid eriülesandeid. Võistlust korraldab Spordicom MTÜ. Täpsem info võistluse kohta telefonilt 5841 6043 või emaililt info@spordicom.ee. Võistluse veebileht on leitav aadressilt https://spordipaev.ee/ Galerii 2017 aastast: https://www.facebook.com/pg/ScultEstonia/photos/?tab=album&album_id=1700879129924811

Toimumiskoht: Tornide väljak (Tornide väljak piirneb Suurtüki tänava, Rannamäe tee, Nunne tänava, Suur-Kloostri tänava ning Tallinna linnamüüriga)

Info vabatahtlikele

Vabatahtlikuks ootame kõiki, nii kooliõpilasi, tudengeid, kui ka teisi, keda huvitab orienteerumine, ürituse läbiviimine, probleemide lahendamine ja/või suhtlemine, oodatud on kõik huvilised. Eeldame, et vabatahtlik on vähemalt 14. aastane. Kandideerimaks Spordipäeva vabatahtlikuks, tuleb täita kandideerimisvorm. Sinuga võetakse seejärel ühendust ning kinnitatakse vastuvõtt vabatahtlikuks.

Aeg 08.09.2020 kl 8-16

Vabatahtlikele pakutakse

Vabatahtlikuna saad osa ainulaadsest võistlusest, ühisest koolide spordipäevast. Lisaks pakume võistluspäeval lõunat ning soovi korral saad ka ise raja läbi joosta.