Võistluse kirjeldus

Robotex International on iga-aastane sündmus ja planeedi suurim robootikafestival. Tuhanded võistlejad, ettevõtete juhid, õpilased, üliõpilased ja perekonnad tulevad kokku, et kuulata robootika juhtivspetsialistide ettekandeid, ehitada roboteid ja saada teada tehnoloogia uusimatest arengutest.

Meil on rõõm teatada, et Robotex International toimub juba 19. korda järjest, 2019. aastal Tallinnas Saku Suurhallis Festival on täidetud erakordsete võistluste ja ettekannetega, siginat-saginat täis messiala, töötubade ning palju muuga.

Info vabatahtlikele

Meil on hea meel teatada, et Robotex International 2019 vabatahtlike programm on alanud! Andke meile teada, kuidas soovite Robotex International 2019 messil meid aidata! Tule anna oma panus suurima robootikafestivali õnnestumiseks! Iga meeskonnaliige on eranditult oluline osa Robotexi missioonist tuua robootika ja tehnoloogia lähemale kõikidele meie planeedil elavatele inimestele. Kas Sa oled kunagi mõelnud, mis toimub maailma suurima robootikafestivali telgitagustes? Sellisel juhul oled täpselt õiges kohas! Meie meeskonnaga liitudes saad erakordse võimaluse näha ja osa saada tõeliselt suure ja rahvusvahelise sündmuse korraldamisest – alustades robootikavõistlustest kuni tehnoloogianäituse ja töötubadeni. Kui meie missioon paneb Sul silma särama, oled vähemalt 16-aastane, inglise keele oskusega ning valmis maailma suurima robootikasündmuse korraldamisse panustama oma aega ja oskusi, siis ootame Sind rõõmuga pardale!

Millises valdkonnas ja kuupäeval 29.11; 30.11; 01.12 soovite osaleda Robotex International 2019:

  • Võistluste kohtunik
  • Rahvusvahelised külalised
  • Üldine korraldus
  • Võistluste koordineerimine

robotexvolunteers #robotexvabatahtlik

Vabatahtlikele pakutakse

TBC