Võistluse kirjeldus

Martin Müürsepa "Viimane Lahing" toob Eestisse tõelised maailma korvpallitipud. Ainsa eestlasena unistusteliigasse NBA jõudnud Martin Müürsepp võtab 26. septembril Saku Suurhallis toimuval „Viimasel Lahingul“ enda kõrvale endised võistkonna kaaslased üle maailma, et platsil mõõtu võtta legendaarse Tallinna Kaleviga.

Müürsepp on oma karjääri jooksul mänginud seitsmes eri riigis, ning sel suvel on ta käinud taas Venemaal, Iisraelis, Kreekas ja mujal, et tuua Eestisse mängumehed, keda arvatavasti koos pole nähtud kunagi ühel mänguväljakul varem ega nähta arvatavasti ka kunagi hiljem. „Minu ja kõikide meeste eesmärk väljakul on anda endast sel õhtul kõik ja näidata mind läbi aastate toetanud Eesti kodupublikule ainukordset ja põnevat mängu. See mäng saab olema minu tänusõnad ja kummardus fantastilistele fännidele, kes mind ja eesti korvpalli on toetanud kõik need aastad“ ütles Müürsepp.

Martin Müürsepp on Eesti läbi aegade üks kõige edukaim korvpallur, kes jõudis Andres Sõbra trennidest unistuste korvpalliliigasse NBAsse aastatel 1996-1998, mil platsil olid suurnimed Michael Jordan, Allen Iverson, Kobe Bryant, Scottie Pippen, Karl Malone ja paljud teised. 2000. aastal võitis Müürsepp Kreekas AEK Ateenaga Saporta karika. 2003/2004 hooajal viis Müürsepp Kaasani Unicsi ridades meeskonna FIBA Europe League võitjaks ja teenis finaalturniiri väärtuslikuima mängija tiitli.

Martin Müürsepa “Viimane Lahing” on kindlasti ainukordne spordielamus kogu eluks, mida on võimalik oma silmaga näha ainult 5700 inimesel Saku Suurhallis 26. Septembril 2019 aastal. Tule kohale ja saa osa Eesti korvpalliajaloo ühest olulisemast peatükist!

Info vabatahtlikele

Vabatahtlikke kohalolek on vajalik neljapäeval 26.09 kl 17.15-19.30. Saku Suurhallis toimetav vabatahtlik peaks vähemalt olema 18 eluaastat vana, ning ülesandeks on abistada külalistel leida oma istekohad saalis.

  • Uksed avatakse kell 18:00
  • Mängu algus kell 19:00

Vabatahtlike registreerimise kontakt Kristin Siirak e- mail: kristin@sakuarena.com

Vabatahtlikele pakutakse

Vabatahtlikele pakutakse võimalust kaasa elada ja osa saada sellest suurejoonelisest mängust.