Võistluse kirjeldus

Kaheksas Joogafestival toimub 25.-26.juulil 2020, Haapsalu Piiskopilinnuse hoovis. Joogafestivalil esinevad parimad joogaõpetajad Eestist ja välismaalt. Saab proovida erinevaid joogastiile ning kuulata loenguid ja osaleda töötubades.

Info vabatahtlikele

Vabatahtlikud on joogafestivali otseside osavõtjatega. Nad peegeldavad kõigile oma abivalmiduse, heatujulisuse ja pealehakkamisega joogafestivali ideed avatud südamega elamisest. Kui sul on huvi abistada joogafestivalil vabatahtlikuna, siis kirjuta regina@joogafestival.ee mida sa hästi oskad ja millist ülesannet soovid joogafestivalil täita, lisa (telefoni number, vanus, T-särgi suurus). Joogafestivali vabatahtlikuks ootame kõiki, nii noori (alates 16. eluaastast) kui ka eakamaid (sh pensionärid), kes tahavad pühendada oma aja, oskused, kogemused ja hea tahte joogafestivali õnnestumisse!

Milliseid ülesandeid vabatahtlikud täidavad? Vabatahtlikud saavad abistada erinevate ülesannete täitmisel joogafestivali ajal, nagu näiteks piletimüüjad, piletikontrolörid, koristajad, pakihoiu teenindajad, lava tehnilised abilised jne. Vabatahtliku „tööpäev“ kestab keskmiselt 6 tundi.

Hoolitseme selle eest, et vabatahtlikud oleksid erinevate ülesannete täitmiseks hästi ette valmistatud ja informeeritud. Samas oleme avatud vabatahtlike endi ettepanekutele ja headele ideedele. Peame väga oluliseks, et vabatahtlikud tunneksid end osana festivali tiimist.

Oled väga oodatud liituma Joogafestivali tiimiga!

Vabatahtlikele pakutakse

  • Festivali passi, millega saab tööst vabal ajal osa võtta linnusehoovis toimuvatest töötubadest ja kontsertidest, vabade kohtade olemasolul ka siseruumides toimuvatest töötubadest.
  • Ühe söögikorra (lõuna) päevas
  • Telkida linnuses või koolimajas põrandal (oma varustusega)
  • Festivali logoga T-särgi
  • Väikese kingituse

Vabatahtlikkuse printsiibi kohaselt (joogas kutsutakse seda karma jooga või seva, mis tähendab jumalikku vabatahtliku teenimise privileegi) vabatahtlikele rahalist tasu ei maksta. Tehes midagi kogu südamest ja enda täielikuks rahulduseks ongi parim tasu. Joogafestivali vabatahtlikuna osalemise suurimaks motivaatoriks on soov.

  • Omandada uusi teadmisi, oskusi ja kogemusi s.h. festivali korraldamise kogemus
  • Nautida Haapsalu ilu ja suurepärast festivali atmosfääri
  • Suurendada oma koostöö- ja sotsiaalset võrgustikku
  • Arendada ühtekuuluvustunnet ja
  • Teha lihtsalt head, andes panuse ilusa festivali õnnestumisse

Transpordi kompensatsiooni pole meil kahjuks võimalik pakkuda.