Võistluse kirjeldus

Viking Line Eesti Ööjooks "Full of power" toimub 15. augustil 2020 Rakvere linnas.

Distantsid laupäeval 15. augustil:

  • 21.50 start 5 km "Lahe Rakvere" ajavõtuta jooks ja käimine.
  • 21.35; 21.40 ja 21.45 stardid 10 km "Raju Rakvere" ajavõtuga jooks ja käimine.
  • 21.25 start 21,1 km "Võimas Rakvere" ajavõtuga jooks.

Mõmmi lastejooksude toimumiskoht on Rakvere linnastaadionil (võistluskeskuse kõrval) 15.08.2020. Stardid algusega 18.00. Mõmmi jooksude distantsid on vanuseklassi põhised. Mõmmi jooksudel võib osaleda alates alla aastasest vanusest kuni 13 eluaastani (osaleda võib käsikäes vanematega). Distantsid 200-400 m.

Start ja finiš asuvad Rakvere linnastaadionil (võistluskeskuse kõrval). Võistluskeskus asub Rakvere Spordikeskuses, aadressil Kastani 12.

Info vabatahtlikele

Viking Line Eesti Ööjooks ootab oma meeskonda taaskord tublisid vabatahtlikke! Nagu iga suur sündmus ei toimu ka Viking Line Eesti Ööjooks iseenesest. 2019. aastal olid Ööjooksule Rakveres abiks ligi 330 vabatahtlikku. Nende seas kooliõpilasi, abipolitseinikke, turvarattureid, kaitseliitlasi, noorkotkaid ja muidu tublisid rakverelasi. Vabatahtlikke sõitis kohale lausa Tallinnast. Kõik ainult selleks, et suur üritus saaks vääriliselt ja tipp-tasemel läbiviidud.

Arvestama peab sellega, et vajadus teie panuse järele võib tekkida juba varahommikust võistluspäeval 15.08.20 (alates 9.00) või ka eelneval päeval, so 14.08.20.

Vabatahtlikke vajame: piirete paigalduses, joogipunktide mehitamisel, liikluse suunamisel, stardimaterjalide väljastamisel, kinkekottide komplekteerimisel, infos, koristuses jm.

Kõikjale on vaja säravate silmadega inimesi, kes tahavad aidata Rakverel ja Ööjooksul särada ning saada ise väärtuslikku kogemust suure ürituse organiseerimisest.

Ootame endaga liituma noori alates 14 aastat, tööealisi ja eakaid.

Kõikide vabatahtlike esimesele pöördumisele vastatakse ja täiendavalt võetakse ühendust augustis 2020, vahetult (u 1 nädal) enne sündmust. Täida ankeet ning liitu meie särtsaka meeskonnaga. Täiendavate küsimuste korral: riina@eestimaraton.ee

Registreerimine https://ööjooks.ee/et/vabatahtlikule

Vabatahtlikele pakutakse

  • Saada osa suve kõige ägedama sündmuse korraldamisest
  • Toetavat ja vinget meeskonda
  • Viking Line kinkekaart edasi-tagasi sõiduks Soome
  • Koostööpartnerite pakkumised