Võistluse kirjeldus

RMK Tallinna Pargijooksud on 19'st osavõistlusest koosnev rahvaspordisari. Üritused toimuvad aprillist kuni septembrini kolmapäeviti Tallinnas ja selle lähiümbruses, linnaparkides ja metsaradadel. Sarja raames pakume nii tähistatud jooksuraja või orienteerumisraja läbimist. Tähistatud jooksuraja pikkused on ligikaudu 5km, õpilastele 1,5km ja tillurada 300m. Kõik rajad on omanäolised ja kordumatud. Lisaks on meil nelja erineva raskusastmega orienteerumisrada nii algajatele kui ka kogenud orienteerujatele (lühike 1,4-1,8km, keskmine 2,5-3,5km, pikk 4-6km ja valikorienteerumise rada). Pargijooksul leiavad sobiva distantsi nii tipp- kui ka liikumisharrastajad. Jooks on mõeldud igas vanuses osalejatele, kes naudivad liikumist looduses mitmekesisel maastikul.

RMK Tallinna Pargijooksud 2019 pakuvad jooksu- ja orienteerumiselamust Tallinna kaunites linnaparkides ja lähiümbruses kolmapäeviti

Aeg ja koht:

  • 14.08 Kadriorg; Kadrioru staadioni parkla
  • 21.08 Snelli park; Snelli staadion
  • 28.08 Pirita terviserada; Pirita Spordikeskus

START: 17:30-19:30; FINIŠ: suletakse üks tund pärast stardi sulgemist.

Info vabatahtlikele

Kui soovid kaasa lüüa Tallinna Pargijooksude ürituste korralduses, täida palun ära registreerimisvorm ja me võtame sinuga ühendust.

Vabatahtlikele pakutakse

Abilised saavad tasuks ürituse meene või soovi korral üritusest osa võtta.