Võistluse kirjeldus

04.08 Vägilase jooks Lähte, Tartumaa, Lähte spordihoone juures Lühijooksu raja pikkus on ligikaudu 4 km. Põhijooksu raja pikkus on ligikaudu 8 km. Rada koosneb nii looduslikest kui ka tehistakistustest (plankseinad, ronimistorud, roomamine, kraavide ületus, heinapallid, ujuvad alused vees, karjäärinõlvad, liivakottide tassimine jne). Põhijooksu rajal on üle 30 takistuse (sh üle 20 tehistakistuse), lühijooksu rajal on vähemalt 15 takistust. Rada on märgistatud lintidega, nooltega ja rajaturvajatega. Võistlus toimub pühapäeval, 4. augustil 2019, võistluskeskus asub Lähte spordihoone juures, Tartumaal. Takistusjooksu võistluse video: https://www.youtube.com/watch?v=3VUoUYVPzzk

Info vabatahtlikele

  1. aasta Vägilase jooksu sari lõppeb 4. augustil Lähtel! Kui tunned, et tahaksid meile appi tulla, näha ürituse telgitaguseid, näha teisi higistamas rajal, siis tule meile appi! Valdkondi on palju ja püüame leida Sulle sobivaima ning arvestada Sinu soovidega. Üritus toimub Tartumaal Lähte terviseradadel ( Tartust ca 15km Jõgeva poole). Sõltuvalt ülesandest on päeva kestvus ~kl 9-15.

Vabatahtlike vajadus:

  • Takistustel juhendaja-järelvalvaja
  • Stardimaterjalide jagamine
  • Toidutelk
  • Stardi- ja finišiala
  • Pildistamine (1 inimene)

Lisaküsimuste korral kirjuta - dora@seiklushunt.ee!

Vabatahtlikele pakutakse

Vabatahtlik saab endale mõnusa spordisärgi, kosutava lõuna, toreda kogemuse heas seltskonnas ning soovi korral soodsamalt ka ise järgmisele Vägilase jooksule jooksma!