Võistluse kirjeldus

Viking Window Paide-Türi Rahvajooks on Järvamaa suurim spordisündmus ja Baltimaade suurima rahvaspordisarja, Selver Linnajooksude viimane etapp. Jooksu stardid asuvad kahes eri kohas (Paides ja Kirnas) ning finiš hoopis kolmandas (Türil). Samuti toimuvad lastejooksud nii Paides kui ka Türil. See seab korraldusmeeskonna ette suure väljakutse. Vaja on suurt korraldustiimi, et kõik vajalik samaaegselt toimiks. Viking Window Paide-Türi Rahvajooksu tiimis on jooksu päeval üle 200 inimese, kellest enamus on vabatahtlikud abilised. Ka sina võid olla üks nendest, kes muudab selle ettevõtmise jooksjate ja pealtvaatajate jaoks parimaks spordisündmuseks. Abilised peaksid olema vähemalt 14 aastat vanad, sõbralikud ja abivalmid, et aidata jooksul osalejaid. Suurepärasel abilisel peaks jätkuma kannatlikku meelt, sõbralikku suhtumist ning kiiret mõtlemist ka siis kui töö on kiire ja pingeline. Eriti oodatud on täiskasvanud.

Info vabatahtlikele

Valdkonnad, kuhu otsitakse vabatahtlike: Sekretariaat Paides. Numbrite ja info jagamine, võistlejate registreerimine. Abilised peaksid olema vähemalt 16 aastat vanad. Sekretariaat Kirnas. Numbrite ja info jagamine, võistlejate registreerimine, vee ning spordijoogi valamine topsidesse ja nende jagamine jooksjatele. Abilised peaksid olema vähemalt 16 aastat vanad. Joogipunkt Türi-Allikul. Vee ja spordijoogi valamine topsidesse ning nende jagamine jooksjatele. Abilised peavad olema vähemalt 14 aastased. Sekretariaat ja finišiteenindus Türil. Numbrite ja info jagamine, medalite, joogipudelite jagamine. Abilised peaksid olema vähemalt 16 aastat vanad. Supi jagamine Türil. Supi tõstmine kaussidesse ning nende jagamine. Kasutatud nõude prügikottidesse panek. Abilised peavad olema vähemalt 14 aastased. Bussisaatjad. Kottide vastuvõtt ja jagamine bussides. Abilised peaksid olema vähemalt 16 aastat vanad ja suutelised tõstma ja tassima spordikotte. Liikluskorraldus ja raja julgestamine. Liikluse ja parkimise suunamine, jooksjate ja pealtvaatajate julgestamine. Abilised peavad olema vähemalt 18 aastat vanad. Kui tahad tulla abiliseks või tekib mõni täpsustamist vajav küsimus, siis saada e-mail aadressile: abilised@rahvajooks.ee. E-maili kirjuta kindlasti järgmised andmed: 1. Ees- ja perekonnanimi 2. Vanus 3. Telefoni number (mobiili number) 4. Valdkond, milles sooviksid abistada. Valdkonna märkimine ei garanteeri tööd soovitud valdkonnas, aga korraldajad püüavad sellega arvestada. 5. Linn kuhu saad iseseisvalt tulla. Vabatahtlikud peaksid saama ise tulla kas Paide Kultuurikeskuse juurde või Türi Linnastaadionile. Loe lähemalt siit: http://www.rahvajooks.ee/rahvajooks/81-a.html

Vabatahtlikele pakutakse

Vabatahtlikele abilistele ei maksta abistamise eest raha. Kõik vabatahtlikud abilised saavad Paide-Türi Rahvajooksu kingitusi: kingituste nimekiri avalikustatakse, siis kui on selge millised kingitused sel aastal teha saame.