Võistluse kirjeldus

SEB Tallinna Maraton toimub 8.-10. septembril 2017 Tallinnas. Võistluskeskus asub Vabaduse väljakul. SEB Tallinna Maraton on saanud kindla koha jooksusõprade võistluskalendris ning muutunud atraktiivseks sihtkohaks uusi elamusi otsivatele jooksuturistidele.  2016. aastal osales regiooni suurimal rahvaspordisündmusel ligi 20000 liikumisharrastajat 54 erinevast riigist. Kolmepäevase jooksufestivali avab reedel, 8. septembri õhtul toimuv Nike Noortejooks (We Run Tallinn), kus distantsi pikkuseks on 5 km. Laupäeval, 9. septembril toimuvad Mesikäpa lastejooksud ja 10 km sügisjooks, kuhu on lisaks jooksjatele oodatud ka käijad ja kepikõndijad. Maratoni ja poolmaratoni distantsile antakse stardid pühapäeval, 10. septembril.

Info vabatahtlikele

Spordiürituste Korraldamise Klubi ootab tublisid ja töökaid abikäsi panustama Baltimaade suurima jooksufestivali SEB Tallinna Maratoni edukasse läbiviimisesse. Sellel aastal on programm esmakordselt kolmepäevane. Vabatahtlikud on oodatud liituma korraldusmeeskonnaga kõigil kolmel võistluspäeval (09.09-11.09). Lisaks ootame abikäsi ka eelnevatel päevadel (07.09-09.09 kell 10:00-19:00) Võistluskeskuse infopunkti, kus väljastame stardimaterjale. Kui soovid anda oma panuse, siis registreerimiseks täida allpool olev vorm täpsustades kuupäevad ja kellaajad. NB! Kutsu sõber ka kaasa!

Vabatahtlikele pakutakse

Vabatahtlikele on meil tänutäheks T-särk ja Tallinki sooduskupong (reisiks Helsingisse või Stockholmi). NB! Kutsu sõber ka kaasa!