Võistluse kirjeldus

  1. mail toimub üle maailma heategevuslik Wings For Life World Run, mille eesmärgiks on koguda raha seljaaju vigastuste uurimiseks ning ravivõimaluste leidmiseks. Osaleda saavad nii jooksuhuvilised kui ka ratastoolis olevad inimesed. Jooksu teeb omanäoliseks see, et tavalise finiši asemel lõpeb jooks igale osalejale siis, kui startijaid jälitav virtuaalne auto saab nad kätte. Jooksul osalemiseks on vajalik alla laadida Wings for Life World Run App, selles eelnevalt registreerida (kohapeal registreerimine puudub) ning hoida jooksu ajal nutiseadet enda läheduses. Ülemaailmne ühisstart antakse kell 14:00!

Info vabatahtlikele

Tule aita meil see päev ägedaks teha! Vajame abi, et üheskoos ehitada valmis võistluskeskus, korraldada infopunkt ja pakihoid, märgistada rada, korraldada joogipunkt, julgestada rada, ergutada võistlejaid ning päeva lõpus võistluskeskus maha lammutada. Abikäsi ootame igas vanuses ning kõik tööd saame sõbralikult ära jagada.

Päeva orienteeruv pikkus: kl 9.00 - 18.00

Registreeru allpool kogu päevaks või kui tervet päeva pole võimalik olla, siis kirjuta oma võimalikust osalemissoovist liisa@scult.com. Küsimuste korral pöördu samale emailile.

Vabatahtlikele pakutakse

Et pikaks päevaks jaguks energiat, on vabatahtlikele korraldajate poolt lõunapakk ja jook. Tänutäheks veel ka buff, helkur ja müts.

Vali omale ametid, vajutades ühele või mitmele

5 May 2019

Abiline kogu päevaks (05.05.2019)

09:00 - 18:005 May 2019

Võistluskeskuse ehitamine, infopunkt, pakihoid, raja märgistamine, joogipunkt, raja julgestamine, võistlejate ergutamine, võistluskeskuse maha lammutamine.