Võistluse kirjeldus

Ehe ja sini-must-valge maraton pakub võimalust läbida rada ühel ja kordumatul trajektooril, viies osaleja mööda olulistest ajaloomälestistest ning tutvustab Pärnumaa kaunist loodust. Pulli küla, Reiu muinasasula leiukoht, Reiu-Raeküla luitemännik, pilkupüüdev Jaansoni kallasrada, Tallinna Väravad, Vallikäär, Pärnu rand – need on vaid mõned orientiirid, muutes maratonikogemuse omalaadseks. Viimased kilomeetrid mööduvad Pärnu suvemelus ning finiš kulgeb arvukate kaasaelajate toel piki peatänavat, Rüütlit. Lisaks Torist lähte saavale maratonile on spordipäeva programmis Paikuselt startiv poolmaraton ning Rüütli platsil toimuvad lastejooksud.

Info vabatahtlikele

Maratonijooks on osalejale elamus ning eneseületus. Sina abi jooksu võimalikult mugavaks tegemisel on hindamatu. Tutvu lähemalt, millised valdkonnad ning võimalused Sind Võidupüha Maratoni meeskonnas ootavad. Meeskondade tegevused toimuvad enamjaolt spordisündmuste toimumise ja sellele eelneval päeval. Osaled nii ettevalmistustes, ürituse ajal toimuvates tegevustes, kui ka järeltegevustes ning kokkuvõtetes. Sina oledki meeldejääva ja positiivse emotsiooni loomisel võtmeisik!

Vabatahtlikele pakutakse

Meeskonnatöö kogemus ja väljaõpe; toitlustus; kultuurielamused; meeskonnasärk; headele abilistele anname hea meelega soovitusi ja kaaskirju teistel spordisündmustel meeskonnas osalemiseks.