Võistluse kirjeldus

  1. Alutaguse Elamusmaraton toimub 4. mail stardi- ja finišipaigaga Alutaguse Puhke- ja Spordikeskuses ning see on Elamusmaratonide 2019. aasta hooaja esimeseks etapiks. Raja pikkuseks on seekord 10 ja 21 km ning kuna üritus toimub õhtusel pimedal ajal, siis on rajal liikumiseks osalejatel vajalik pealamp.  Stardipaigast kulgeb rada edasi Eesti suurimat, Kurtna järvistut avastama. Rada asub Eesti kõige noorema – 2018. aasta lõpus loodud Alutaguse LKA territooriumil. 100% rajast kulgeb metsa- ja kruusateedel. Poolmaratoni (21 km) rajal on 3 ning 10 km rajal 2 teeninduspunkti.

Ajakava

  • 18:00 Võistluskeskus avatud, stardimaterjalide väljastamine osalejatele
  • 19:00 Võistluse start (10, 21 km)
  • 20:30 Finiš avatud, osalejate finišeerimine
  • 24:00 Finiš suletakse

Üritust korraldab MTÜ Elamusmaratonid koostöös SCULT vabatahtlikega.

Info vabatahtlikele

Kui Sa saad abistada Eesti suurima käimisürituse elluviimisel, palun anna endast märku!

Saan appi tulla laupäeval 4. mail – võistluspäev

  • Joogipunktid (kuni 6 abilist): 18:00 – 24.00 (sõltuvalt teeninduspunktist): Aitan ette valmistada joogipunkti ning pakun osalejatele punktis söögi- ja joogipoolist. Punkti sulgemise järgselt aitan punkti kokku pakkida. Osalemissoovi korral kõnnin ise punkti sulgemise järgselt finišini.
  • Sekretariaat (kuni 4 abilist): 16:00 – 24:00: aitan sekretariaadi ette valmistada osalejate vastuvõtmiseks. Väljastame stardinumbreid, kepikõnnikeppe, jagame infot jpm. Finišeerimisel võtame aega, väljastame medaleid ja diplomeid, jagame infot ning korjame kokku kepikõnnikepid.
  • Logistika (kuni 6 abilist): 9:00 – 24:00: aitan ürituse stardi- ja finišipaiga ettevalmistamisel, aitan transportida teeninduspunktideks vajaliku kohale ning hiljem tagasi võistluskeskusesse.

Saan appi jääda ka pühapäeva 5. mai hommikuks – kokkupanek

  • Võistluskeskuse kokkupanek 9:00 – 12:00: Aitan võistluskeskuse kokku panna.

Registreerimisel vajalik info saatke info@elamusmaratonid.ee ees- ja perekonnanimi, e-mail ja kontakttelefon.

Vabatahtlikele pakutakse

Vabatahtlikele abilistele pakutakse tasuta söök-jook, transport võistluspaika ja tagasi, majutus vajadusel (kui jäädakse ööseks koha peale) võistluspaigas nii reede kui ka laupäeva öö lähtudes transpordi plaanist.

Kõik vabatahtlikud abilised, kes osalevad vähemalt kahe Elamusmaratoni elluviimisel saavad lisaks Elamusmaratonide kinkekaardi, millega saavad oma sõbraga koos mõnel 2019. aasta Elamusmaratonil või Elamusretkel osaleda!