Võistluse kirjeldus

08.-09. juunil 2019 avaneb juba 9-ndat korda suurepärane võimalus osaleda Eesti pikimal jooksu- ja käimisüritusel Laulasmaa Ultra. Raja pikkus on 21,1 km, millel saab joosta/käia kuni viis maratoni ehk kuni 211,0 km pikkuse distantsi. Võimalik on valida 37 erineva distantsi vahel. Distantsi, mida läbid, pikkuse saad otsustada rajal olles. Startida saad omale sobival kellaajal.

Eesti armastatud suvituspaik Laulasmaa asub Tallinnast 30 km kaugusel läänesuunas. Laulasmaa on kuulus oma laulvate liivadega ranna ja puhta merevee tõttu. Jooksu stardi-ja finišipaik asub RMK Meremõisa telkimisalal, Lohusalu lahe ja paekivist panga vahel u 200-aastases männimetsas. Rada läbib Laulasmaa ja Türisalu maastikukaitsealasid ja looduskaitsealust Keila-Joa parki.

Laulasmaa Ultral on võimalik 32 tunni jooksul võistlejatel oma piire katsetada. Teeninduspunkte on rajal 5 ning pikim teeninduspunktide vaheline distants on 3,6km.

Info vabatahtlikele

Tule ja veeda oma sõpradega unustamatud enam kui 32 tundi kaunis looduses, seejuures panustades millegi suure õnnestumisse. Tule vabatahtlikuks Eesti pikimale jooksu- ja käimisüritusele Laulasmaa Ultra. Kes on käinud, need juba teavad! Võistlusrajal on 5 teeninduspunkti kuhu oodatakse abiväge. Lisaks otsime vabatahlikke, kes saaksid aidata toitude ja jookide transportimisega teeninduspunktidesse.

Kui kaua: stardipaugu anname kell 10.00, vabatahtlike ootame kell 08:30, et süüa koos hommikuputru, juua kohvi, jagada kätte teeninduspunktidesse minevad asjad ning panna kõik valmis võistluse alguseks. Finiši sulgeme järgmisel päeval kell 18:00. Järgnevad veel koristustalgud, vabatahtlike tänamine, autasustamine.

Mida saad vabatahtlikuna teha: teeninduspunkti üles seada, panna valmis joogid ja suupisted jooksjatele, jälgida, et teenindusala oleks puhas, ergutada jooksjaid- iga Sinu hea sõna loeb!

32 tundi ei pea järjest vabatahtlikuna üleval püsima- selleks ongi punktis mitu vabatahtlikku, et vahetustega toimetada. Kui sa oled huvitatud vabatahtlikuna Laulasmaa Ultral osalemisest, siis kirjuta info@estonian-ultrarunners.com

Vabatahtlikele pakutakse

Meie pakume:

  • Ainulaadset kogemust osaleda Eesti pikimal jooksu- ja käimisüritusel
  • Kuus korda sooja sööki
  • Joogipunktis olevaid suupisteid ja jooke
  • Kingime Sulle särgi
  • Vabatahtliku numbriga on Sul võimalus ilma ajavõtuta ka ise tasuta rada läbida