Võistluse kirjeldus

Valitsev Eesti meister Nõmme Kalju FC ootab eelseisvaks hooajaks enda ridadesse vabatahtlikke, kes lööksid kaasa Kalju Premium liiga raames toimuvate kodumängude läbiviimises.

Tunned, et saaksid anda enda panuse Nõmme Kalju kodumängude korraldusse? Oled entusiastlik, kohusetundlik ja armastad jalgpalli? Tule Nõmme Kalju vabatahtlikuks! Ootame enda ridadesse tublisid inimesi, kes soovivad kaasa aidata vahva mängupäeva läbiviimisel! Kui sul ei ole veel kogemusi vabatahtlikutöös, on see ideaalne koht kust alustada! Kui oled juba vilunud ja olnud vabatahtlik paljudel sündmustel, on see ideaalne koht oma kogemusi jagada!

Info vabatahtlikele

Vabatahtlikel on võimalus panna käsi külge mitmetes erinevates valdkondades alustades piletimüügist ja staadioni ettevalmistamisest kuni poolajamängude läbiviimiseni ja lasteala juhatamiseni! See on suurepärane võimalus anda suur panus oma koduklubi mängukorraldusse ja olla osa suurest Nõmme Kalju jalgpalliperest. Lisainfo: Nõmme Kalju kogukonnajuht Jaan Lašmanov; jaan@jkkalju.ee.

Vabatahtlikele pakutakse

Omalt poolt pakume kõigile vabatahtlikele mängupäeval eristuvat riietust ja kehakinnitust. Lisaks suurepärast kogemust meeskonnatöös ja ürituste korraldamises. Tublisid vabatahtlike tunnustame aasta lõpus meenete ja tänusõnadega!