Võistluse kirjeldus

  1. Paide-Türi rahvajooks toimub pühapäeval 6. oktoobril 2019 ja on Järvamaa suurim spordisündmus ja Baltimaade suurima rahvaspordisarja Selver Linnajooksude viimane etapp. Jooksu stardid asuvad kahes eri kohas (Paides ja Kirnas) ning finiš kolmandas kohas (Türil). Lisaks toimuvad lastejooksud nii Paides kui ka Türil ja kepikõnd pikkusega 6,5 km Kirnast – Türile.

Jooksude ajakava

  • Põhidistants Paidest - Türile 13,6 km start kell 12:30
  • Lühike distants Kirnast - Türile 6,5 km start kell 12:00
  • Päeva esimeses pooles toimuvad Paides ja Türil lastejooksud.

Info vabatahtlikele

Rahvajooksu tiimis on jooksupäeval üle 200 inimese, kellest enamik on vabatahtlikud abilised. Ka sina võid olla üks nendest, kes muudab selle ettevõtmise jooksjatele ja pealtvaatajatele parimaks spordielamuseks. Suurepärasel abilisel peaks jätkuma kannatlikku meelt, sõbralikku suhtumist ning kiiret mõtlemist ka siis, kui töö on kiire ja pingeline. Eriti oodatud on täiskasvanud. Kui inimene ei saa appi tulla jooksupäeval, siis kõigile teadmiseks, et abilised on oodatud ka juba laupäeval.

Kui oled vähemalt 16-aastane ja soovid anda enda panuse, siis palun saada järgmised andmed: ees- ja perekonnanimi, vanus, eelnev kogemus vabatahtlikuna ja millises valdkonnas sooviksid end proovile panna Kui otsustad tulla abiliseks, siis saada e-kiri aadressile info@rahvajooks.ee .

Vabatahtlikele pakutakse

Kõikidele abilistele tänutäheks Paide-Türi rahvajooksu T-särk ja koostööpartnerite pakkumised.