Võistluse kirjeldus

Tartu Rattaralli on Ida-Euroopa suurim maanteeratturite võidusõit. Selle programm hõlmab ühtlasi Tartu Rattaralli lastesõite, mis on maailma suurimaks lastele mõeldud rattaürituseks. 36. Tartu Rattaralli toimub 28. mail 2017. Tartu Rattaralli stardi- ja finišipaik on traditsiooniliselt Tartu kesklinnas, Turu tänaval. Aprilli alguses saavad lõplikult paika teeninduspunktide asukohad ning vahefinišid. Tartu Rattarallil osalevad igal aastal nii professionaalsed maanteeratturid Eestist ja välismaalt kui ka pühapäevasõitjad igas vanuses ja igasuguste kondiauru toel liikuvate kaherattalistega. Hoia end värske infoga kursis meie kodulehe vahendusel ning kohtumiseni juba rattarallil stardis! 36. Tartu Rattaralli toimub 28. mail 2017. Tartu Rattaralli stardi- ja finišipaik on traditsiooniliselt Tartu kesklinnas, Turu tänaval.

Info vabatahtlikele

Kui soovid kaasa lüüa Klubi Tartu Maraton ürituste korralduses, täida palun ära allolev registreerimisvorm ja me võtame Sinuga ühendust. Abilisi vajame järgmistesse valdkondadesse: 1) sekretariaadi abilised (stardimaterjalide väljastamine, diplomite printimine jm, R 26.05 kell 12-19, L 27.05 kell 9-19, P 28.05 kell 8-19) 2) rajajulgestuse abilised (lipu ja vilega ohutussaarte tähistamine, P 28.05 kell 9.30-11.30) 3) joogipunkti abilised (R 26.05 kell 20-23) 4) stardi/finiši ehituste tiimiliige (tasustatud töö, piirdeaedade, reklaamide jms paigaldamine, tööaeg N 25.05 kuni E 29.05)

Vabatahtlikele pakutakse

Abilised saavad lisaks kustumatule mälestusele suurest rattafestivalist tänutäheks Tartu Rattaralli logoga spordirätiku ja võimaluse osaleda Klubi Tartu Maraton vabatahtlike tänuüritusel 30.05 Eesti Maanteemuuseumis. Registreeri ennast ja kirjuta kindlasti märkuste lahtrisse, mis valdkonna abilisena soovid kaasa lüüa (sekretariaadi puhul lisa ka sobivad kellaajad). Seejärel võtame Sinuga ühendust ja saadame täpsema info!