Võistluse kirjeldus

Kaheksas Joogafestival toimub 27.-28. juulil 2019, Haapsalu Piiskopilinnuse hoovis. Joogafestivalil esinevad parimad joogaõpetajad Eestist ja välismaalt. Saab proovida erinevaid joogastiile ning kuulata loenguid ja osaleda töötubades. Festivali tegevused ja tervisekaupade bazaar toimuvad Haapsalu Piiskopilinnuse hoovis. Peaesineja on joogaõpetaja ja muusik USAst, Justin Michael Williams, Indiast pärit Ananda Dasi tutvustab naerujoogat, Hedvig Hanson juhendab erilist häälerännakut. Õhtul toimub ekstaatiline tants ja mediteerime, lisaks kohtumised inspireerivate elu muutnud inimestega, kus nad ei jagavad oma inspireerivat lugu. Kavas on tegevusi nii meestele kui naistele, lastele, noortele ja eakatele, alles alustajatele ning aastaid joogat praktiseerinutele.

Info vabatahtlikele

Vabatahtlikud on joogafestivali otseside osavõtjatega. Nad peegeldavad kõigile oma abivalmiduse, heatujulisuse ja pealehakkamisega joogafestivali ideed avatud südamega elamisest.

Joogafestivali vabatahtlikuks ootame kõiki, nii noori (alates 16. eluaastast) kui ka eakamaid (sh pensionärid), kes tahavad pühendada oma aja, oskused, kogemused ja hea tahte joogafestivali õnnestumisse!

Vabatahtlikud saavad abistada erinevate ülesannete täitmisel joogafestivali ajal, nagu näiteks piletimüüjad, piletikontrolörid, koristajad, pakihoiu teenindajad, lava tehnilised abilised jne. Vabatahtliku „tööpäev“ kestab keskmiselt 6 tundi.

Kui sul on huvi abistada joogafestivalil vabatahtlikuna, siis kirjuta aadressile: regina@joogafestival.ee mida sa hästi oskad ja millist ülesannet soovid joogafestivalil täita. Lisaks oma soovile, lisa kirja juurde ka täiendavad andmed: telefoni number, sünniaeg ja T-särgi suurus.

Vabatahtlikele pakutakse

Vabatahtlikkuse printsiibi kohaselt (joogas kutsutakse seda karma jooga või seva, mis tähendab jumalikku vabatahtliku teenimise privileegi) vabatahtlikele rahalist tasu ei maksta. Tehes midagi kogu südamest ja enda täielikuks rahulduseks ongi parim tasu.

Joogafestivali vabatahtlikuna osalemise suurimaks motivaatoriks on soov:

  • omandada uusi teadmisi, oskusi ja kogemusi s.h. festivali korraldamise kogemus
  • nautida Haapsalu ilu ja suurepärast festivali atmosfääri
  • suurendada oma koostöö- ja sotsiaalset võrgustikku
  • arendada ühtekuuluvustunnet ja
  • teha lihtsalt head, andes panuse ilusa festivali õnnestumisse

Hoolitseme selle eest, et vabatahtlikud oleksid erinevate ülesannete täitmiseks hästi ette valmistatud ja informeeritud. Samas oleme avatud vabatahtlike endi ettepanekutele ja headele ideedele. Peame väga oluliseks, et vabatahtlikud tunneksid end osana festivali tiimist.

Vabatahtlikuna saad:

  • Festivali passi, millega saab tööst vabal ajal osa võtta linnusehoovis toimuvatest töötubadest ja kontsertidest, vabade kohtade olemasolul ka siseruumides toimuvatest töötubadest.
  • Ühe söögikorra (lõuna) päevas
  • Telkida linnuses või koolimajas põrandal (oma varustusega)
  • Festivali logoga T-särgi
  • Väikese kingituse

Transpordi kompensatsiooni pole meil kahjuks võimalik pakkuda.