Võistluse kirjeldus

MTÜ Seiklushunt on noortest aktiivsetest inimestest koosnev seltskond, kelle eesmärgiks on korraldada heal tasemel orienteerumis- ja jooksuvõistlusi.

27.07 TrailHunt Vooremäe1000, Tartumaa, Vooremäe terviserajad TrailHunt(lühendatult TH) on üks uudishimulik loom, kelle eriliseks huviks on ehedad rajad maastikul ning metsades. TH väärtustab puhast loodust ning metsarajakestest saadavat positiivset energiat. Kas Sinus peitub TrailHunt? TrailHunt Vooremäe1000 tõstatab paljude jaoks taas mitmeid küsimusi: Kas 1000 tõusumeetrit ühe jooksu raames Eestis on võimalik? Kas mina olen selleks suuteline? Kas mäest üles joosta on raskem kui mäest alla? Kas metsas on tõesti mõnusam kui asfaltil? Tule leia nendele küsimustele vastus 27. juulil Vooremäel, Tartumaal. Võistlus toimub laupäeval 27. juulil 2019, alguse ja lõpuga Vooremäe terviseradade parklas.

Info vabatahtlikele

Liitu Seiklushundi vabatahtlike grupiga! Seiklushundi mitmekülgsed üritused vajavad lisaks toredatele osalejatele veel toredamaid abilisi, et üritus täielikult õnnestuks. Valdkonnad: toitlustuspunkt, raja ehitamine, medalite jagamine, sekretariaat.

Vabatahtlikele pakutakse

Tule ulata ka oma abikäsi ja Sulle on tagatud Seiklushundi meene, toitlustamine ning mõnusad sportlikud emotsioonid. Usinamatele vabatahtlikele lisasoodustused osalemaks Seiklushundi üritustel. Lisaküsimuste korral kirjuta: dora@seiklushunt.ee