Võistluse kirjeldus

Pärnu Kahe Silla Klubi hooaja ja kolmikürituse sarja lõpetab oktoobris toimuv Pärnu Rannajooks. Värviline sügisene jooksuelamus suvepealinnas! Distantsivalikus on 10 ja 5 km, mis mõlemad on suunatud nii jooksjatele kui ka käijatele ning kepikõndijatele. Lühike distants (rahvarada) on ajavõtuta ning seda võib läbida endale sobival moel, kas joostes või käies. Rada kulgeb Pärnu rannapiirkonnas, kus ei puudu kaunid loodusvaated ning linnale omased arhitektuurimälestised. Muuhulgas viiakse osalejad ka rannapromenaadile – merevaatega spordisündmusi ei ole Eestis just palju. Lisaks on kavas lastejooksud. Võistluskeskus asub Pärnu Rannastaadionil.

Info vabatahtlikele

Liikumisradadel on kokku tuhandeid suuremaid ja pisemaid spordisõpru ning Sina saad aidata nende spordipäeva mõnusaks teha – tule meie juurde vabatahtlikuks! Tutvu ürituse kodulehel täpsemalt, millised valdkonnad ning võimalused Sind ootavad. Meeskondade tegevused toimuvad enamjaolt spordisündmuste ja sellele eelneval päeval. Osaled nii ettevalmistustöödes, tegutsed sündmuste päeval kui ka järel. Sina oledki meeldejääva ja positiivse emotsiooni loomisel võtmeisik! Eeldused vabatahtlikule: vanus 16+ (kui Sa oled noorem, aga soovid väga meiega kampa lüüa, anna endast ikka märku!), särav silm ja aktiivsus, huvi spordi ja meeskonnatöö vastu. Sügis suvepealinnas on kirev elamus kõigile. Tule saa sellest osa – registreeri end vabatahtlikuks juuresoleva ankeedi kaudu või kirjuta merlin@2silda.ee.

Vabatahtlikele pakutakse

Toitlustus, spordisärk, soodustused jooksu koostööpartnerite juures. Tublidele abilistele anname hea meelega soovitusi ja kaaskirju edasist karjääri silmas pidades