Võistluse kirjeldus

SEB Maijooks on suurim naistele suunatud rahva- ja tervisespordisündmus Eestis ja terves Ida-Euroopa regioonis. Seitsme kilomeetri pikkusele rajale on oodatud jooksjad, käijad ja kepikõndijad. Maijooksule on osalejad oodatud kogu perega, sest tegevusi jagub nii lastele kui ka meestele. 2017. aastal saab SEB Maijooks 30. aastaseks. Juubelijooksu puhul kõigile 7 km lõpetajatele unikaalne medal! Võistluskeskuses Tallinna Lauluväljakul on avatud tervisemess, kus saab tutvuda Maijooksu arvukate partnerite väljapanekutega, saada asjatundlikku nõu oma ala spetsialistidelt või osta erinevaid tervise- ja sporditooteid. Sportliku programmi juhatavad sisse lõbusad Draakoni lastejooksud, kuhu registreerimine on kõigile lastele tasuta. Maijooks pakub põnevust ka meestele – avatud on Tallink Meestehoid, kus jagub tegemisi terveks päevaks. Võimalus on kaasa lüüa mitmetes mehelikes tegevustes ja sportlikes mõõduvõtmistes või niisama meeldivalt aega veeta. Meeste peamine ülesanne sel päeval on aga naistele kaasa elada! Mõnusa sportliku päeva lõpetab kevadkontsert.

Info vabatahtlikele

Millises valdkonnas soovid võistluspäeval vabatahtlik olla? - Sekretariaat (registreerimine, stardimaterjalide väljastamine jms) - Pakihoid - Start - Finiš Kas saaksid meile appi tulla ka mõnel päeval enne sündmust? 1. Saan tulla kingikotte pakkima (ajad kokkuleppel vahemikus 16.-19. mai) 2. Saan tulla sekretariaati stardimaterjale väljastama (ajad kokkuleppel, infopunkt avatud Tallinna Lauluväljaku sammassaalis 17.-20. mai)

Vabatahtlikele pakutakse

Vabatahtlikele on tänutäheks: Tallinki reisivoucher Helsingisse ja koostööpartnerite pakkumised . NB! Kutsu sõber ka kaasa!