Võistluse kirjeldus

Lonely Planet’i reisijuht kuulutas Eesti 2016 aasta parima hinna-kvaliteedi suhtega sihtkohaks. Selles riigi populaarseimas sportimiskohas on taas tulekul maailmatasemel võistlus! Otepää, mis on tuntud kui Rally Estonia, murdmaasuusatamise MK-etapi ja Worldloppeti suusamaratoni toimumiskoht, võõrustab 5. augustil 2017 taas maailmakuulsa IRONMAN 70.3 sarja triatlonivõistlust. IRONMAN 70.3 Otepää triatlon pakub tuhandetele inimestele suurepärase võimaluse nautida kaunist loodust ja huvitavat võistlusrada. Ujumine toimub Pühajärves, rattarada viib mööda järvedest, üle mägede ja läbi metsade. Tõusuderohke jooksurada kulgeb piki Pühajärve kallast. Finiš on Pühajärve SPA Hotelli pargis. Otepääl saavad suurepärase elamuse nii võistlejad, nende perekonnaliikmed kui ka pealtvaatajad. IRONMAN 70.3 Otepää võistlusel jagatakse 50 kohta 2018. aasta IRONMAN 70.3 maailmameistrivõistlustele.

Info vabatahtlikele

Kui Sul on huvi saada osa IRONMAN 70.3 Otepää üritusest ja oled valmis aitama kaasa vabatahtlikuna – ootame Sind 2017. aasta augusti esimesel nädalalõpul Otepääle. IRONMAN ei ole pelgalt spordifestival, see on ka spordivabatahtlike festival. Kandideerimiseks registreeri ennast alljärgneval lingil, broneeri IRONMAN 70.3 Otepää kuupäevad oma suvekalendrisse ja organiseerijad võtavad Sinuga varsti ühendust. Ootame Sind IRONMAN 70.3 Otepää meeskonda! VABATAHTLIKE TIIMID KUHU OODATAKSE ABIKÄSI ON JÄRGMISED: Registreerimine e. "Office"; Ujumisrada; Vahetusala; Jooksurada; Teenindus-/värskenduspunktid; Finišiala; Pakihoid; Massööride tiim; Terviseturvalisus/Meditsiin; Meedia / avalikud suhted; Infopunkt; Ehitusmeeskond; Lasteala Meeskonna rollidest loe siit: http://eu.ironman.com/et-ee/triathlon/events/emea/ironman-70-3/otepaa/kontakt/vabatahtlik/meeskonnad.aspx#axzz4npujtMUI

Vabatahtlikele pakutakse

Meeskonna vorm, toitlustus, ööbimine Pühajärve koolis, valdkondlik koolitus, meelelahutus. Boonusena kutse Trismile suvepäevadele Kihnus 25- 26 aug.