Võistluse kirjeldus

Olümpiamedalist Jüri Jaansoni algatatud Kahe Silla Jooks toob olenemata east ja sportlikust vormist Pärnusse sportima terve pere. Selver Eesti Linnajooksude 5. ning Pärnu Kahe Silla Klubi kolmikürituse 2. etapina toimuv sündmus on Pärnumaa spordikalendri üks tunnusüritustest. Jooksu distants on 10km. Lisaks pühapäeval, 3. septembril, toimuvale jooksule ning käimisretkele on laupäev lastejooksude, ratastoolisõidu ning noortele treeningvõimalusi tutvustava spordituru päralt.

Info vabatahtlikele

Liikumisradadel on kokku tuhandeid suuremaid ja pisemaid spordisõpru ning Sina saad aidata nende spordipäeva mõnusaks teha. Tutvu lähemalt, millised valdkonnad ning võimalused Sind Kahe Silla Jooksul ootavad. Meeskondade tegevused toimuvad enamjaolt spordisündmuste toimumise ja sellele eelneval päeval. Osaled nii ettevalmistustes, ürituse ajal toimuvates tegevustes, kui ka järeltegevustes ning kokkuvõtetes. Sina oledki meeldejääva ja positiivse emotsiooni loomisel võtmeisik!

Vabatahtlikele pakutakse

Meeskonnatöö kogemus ja väljaõpe; toitlustus; kultuurielamused; meeskonnasärk; headele abilistele anname hea meelega soovitusi ja kaaskirju teistel spordisündmustel meeskonnas osalemiseks.