Võistluse kirjeldus

Maailma üheks olulisimaks rulasõidu ja BMX-rataste suurvõistluseks kasvanud Simple Session hullutab publikut taas 2. ja 3. veebruaril Saku Suurhallis. Täismaja jagu publikut ning maailma kuulsaimad ja parimad rulatajad ja BMX-profid loovad kahel päeval ühe katuse all ainulaadselt sütitava atmosfääri, millest sa ei taha ilma jääda!

Ekstreemimaailma üle ilma tuntud talvisest suursündmusest võtavad sel aastal osa ligikaudu 150 oma ala tippu 35 riigist, tehes sellest planeedi kõige rahvusvahelisema ekstreemspordisündmuse. Kohal on kümneid X-Mängude kuldmedaliste, Dew Touri võitjaid ning maailmameistreid. Tegu saab olema korraliku soojendusega ka tulevasteks Tokyo 2020 olümpiamängudeks, mille programmi BMX ja rulasport esmakordselt kuuluvad.

Saku Suurhalli kerkib võistluste ajaks unikaalne ja hiigelsuur võistluspark, mis ühendab mõlema võistlusala väga erinevad ning keerukad nüansid geniaalselt üheks vingeks vaatemänguplatsiks. Publikut ootavad kohapeal lisaks kaasaelamisnaudingule ees veel terve hulk põnevaid ajaviitetegevusi, milles kaasa lüüa.

Võistlused lööb lahti laupäev, 2. veebruar, mil terve päeva jooksul toimuvad Saku Suurhallis nii rula- kui ka BMXi kvalifikatsioonid ning sõitmas näeb kõiki võistlusele pääsenud Eesti sportlasi. Pühapäeval, 3. veebruaril vallutavad pargi juba sõelale jäänud võistlejaid, kelle osalusel kulmineerub Simple Session võimsate finaalidega, millele paneb punkti auhinnatseremoonia.

Info vabatahtlikele

Simple Session 2019 otsib vabatahtlikke:

31.jaanuar - 3.veebruar kell 10:00 - 21:00

  • graafiku alusel: 10:00-15:30 + 15:30-21:00 (täpne graafik selgub)
  • oluline, et saaks kohal olla kõik päevad.
  • Vanus 18+ Kokku otsime 8 vabatahtlikku. Vajalikud oskused: pealehakkamine, julgus ja oskus enda sõna maksma panna ka pingelises olukorras, inglise keele oskus suhtlustasandil.

Ülesanne:

  • Kokku: 4 inimest: olla rulapargi kõrval valves ja kui konkreetse võistlejate grupi (treening)aeg platsil läbi saab, teha plats eelmistest võistlejatest vabaks, et uued võistlejad õigel ajal alustada saaksid. Kui võistlusplatsil vedelevad veepudelid vms, siis need peab võitslejate gruppide vahetusel platsilt ära korjama. Ehk - "platsi politsei”. Planeeritud ajakavast kinnipidamine platsil on just nende inimeste õlul ning väga oluline osa kogu sündmuse toimimisel.
  • Kokku: 2 inimest: abi garderoobis
  • Kokku: 2-3 inimest: abi plakatite levitamisega Tallinnas

Vabatahtlikele pakutakse

Simple Session pakub omalt poolt Saku Suurhallis tegutsevatele vabatahtlikele (nn. platsi politsei ja garderoob): - 1 x päevas toitlustus kohapeal. - sissepääs Simple Sessioni klubiõhtutele. - suurepärane võimalus olla osa meie korraldustiimist.

Kui tunned ennast ära, siis kirjuta: simple@session.ee /Mairika Plakso / Simple Session 2019/ +372 52 17426 / www.session.ee