Võistluse kirjeldus

Tartu Maraton on Eesti talvine laulupidu, mis toob igal aastal kõigist Eesti nurkadest ja ka maailma kõige kaugematest paikadest kokku tuhandeid suusasõpru. Ligi 60-aastase ajalooga Tartu Maraton on maailma üks vanimaid suusamaratone ning ka osalejate arvult ja korralduslikult kvaliteedilt saavad maailmas sellele vastu vaid üksikud. Lisaks traditsioonilistele Otepää-Elva 63 km ja Arula-Elva 31 km distantsidele on igal aastal Tartu Maratoni kavas ka Avatud Raja sõit, Teatemaraton ning üritused lastele. PS! Esmakordselt on kavas ka Tartu Maraton Vintage! Sündmused leiavad aset järgmisetes kohtades*

  • Lasteüritused Tartus Tähtvere Spordipargis
  • Võistluskeskus Lõunakeskuse liuväljal (Ringtee 75, Tartu) - expo
  • Elvas Tartumaa Tervisespordikeskuses (Uderna küla, Elva) - finish
  • Otepääl Tehvandi Spordikeskuse staadionil (Nüpli küla, Otepää) - start

Info vabatahtlikele

Abi on vaja sekretariaadis nii Tartus võistluskeskuses (avatud 15. ja 16. veebruaril) kui ka maratonipäeval 17. veebruaril stardi- ja finišialas (transport Tartust korraldatud).

Kui soovid kaasa lüüa Klubi Tartu Maraton ürituste korralduses, täida palun ära registreerimisvorm ja me võtame Sinuga ühendust.

Vabatahtlikele pakutakse

Finišitoitlustuses pakutakse abilistele sooja lõunat ja tänutäheks saavad kõik vabatahtlikud Tartu Maratoni meene. Uued sõbrad ja värske õhk pealekauba.