Võistluse kirjeldus

Eesti võimsaim motopidu toimub Kiviõli tuhamäel 18.-20. augustil 2017 kolmepäevasena ja varasemast suuremal alal. Lisaks külgkorvide MM-etapile, quadide EM-etapile, mäkketõusule ja öökrossile näeb ka enduro ja punnvõrride Eesti meistrivõistluste etappe, mitmeid uusi show-võistlusi ning kahel päeval LIVE-bände. Kokku võistleb Kiviõlis üle 400 võistleja 22 riigist.

Info vabatahtlikele

Eksklusiivne võimalus vabatahtlikele ja motofännidele! Korraldajate poolt oodatud ja loodetud vabatahtliku tunnusjooned peaksid olema järgnevad: (A) alati rõõmsameelne; (B) terve keha täis tahtmist korda saata midagi eriti toredat (jagamisrõõm pidavat olema suurem kui saamisrõõm); (C) tahe ja oskus suhelda erinevatest maailmajagudest pärit külalistega; (D) muud toredad oskused (laulujoru ülesvõtmine, tantsukeerutamine); (E) vanust võiks olla täpselt niipalju, et käest kinni jalutama ei pea ja kõike ette näitama ka ei pea hakkama. Vabatahtlike registreerimine: airis@tuhamagi.ee

Vabatahtlikele pakutakse

Suurimaks boonuseks on motofestivali puhul see, et kolme päeva jooksul on võimalik seda melu ka endal nautida. Lisaks pakume aegajalt süüa ja toredat seltskonda. Ja parimaid premeerime.