Võistluse kirjeldus

Viking Window Paide-Türi Rahvajooks on Järvamaa suurim spordisündmus ja baltimaade suurima rahvaspordisarja, Selver Linnajooksude viimane etapp. Jooksu stardid asuvad kahes eri kohas (Paides ja Kirnas) ning finiš hoopis kolmandas (Türil). Samuti toimuvad lastejooksud nii Paides kui ka Türil. See seab korraldusmeeskonna ette suure väljakutse. Vaja on suurt korraldustiimi, et kõik vajalik samaaegselt toimiks.

Info vabatahtlikele

Viking Window Paide-Türi Rahvajooksu tiimis on jooksu päeval üle 200 inimese, kellest enamus on vabatahtlikud abilised. Ka sina võid olla üks nendest, kes muudab selle ettevõtmise jooksjate ja pealtvaatajate jaoks parimaks spordisündmuseks.

Abilised peaksid olema vähemalt 14 aastat vanad, sõbralikud ja abivalmid, et aidata jooksul osalejaid. Suurepärasel abilisel peaks jätkuma kannatlikku meelt, sõbralikku suhtumist ning kiiret mõtlemist ka siis kui töö on kiire ja pingeline. Samuti on väga oodatud ka täiskasvanud! Vabatahtlikke ootame appi jooksupäeval (7. oktoobril), kuid kui soovid rohkem panustada, siis saad käed soojaks lüüa ka jooksule eelneval päeval (6. oktoobril)! Valdkonna märkimine ei garanteeri tööd soovitud valdkonnas, aga korraldajad püüavad sellega arvestada. Vabatahtlikud peaksid saama ise tulla kas Paide Kultuurikeskuse juurde või Türi Linnastaadionile.

Vabatahtlikele pakutakse

Kõik vabatahtlikud abilised saavad Paide-Türi Rahvajooksu kingitusi.

Vali omale ametid, vajutades ühele või mitmele

7. oktoober 2018

Sekretariaat Paides

8:00 - 14:307. oktoober 2018

Numbrite ja info jagamine, võistlejate registreerimine. Abilised peaksid olema vähemalt 16 aastat vanad.

Sekretariaat Kirnas

8:00 - 14:307. oktoober 2018

Numbrite ja info jagamine, võistlejate registreerimine, vee ning spordijoogi valamine topsidesse ja nende jagamine jooksjatele. Abilised peaksid olema vähemalt 16 aastat vanad.

Joogipunkt Türi-Allikul

9:00 - 14:007. oktoober 2018

Vee ja spordijoogi valamine topsidesse ning nende jagamine jooksjatele. Abilised peavad olema vähemalt 14 aastased.

Sekretariaat ja finišiteenindus Türil

9:00 - 14:007. oktoober 2018

Numbrite ja info jagamine, medalite, joogipudelite jagamine. Abilised peaksid olema vähemalt 16 aastat vanad.

Supi jagamine Türil

9:00 - 14:007. oktoober 2018

Supi tõstmine kaussidesse ning nende jagamine. Kasutatud nõude prügikottidesse panek. Abilised peavad olema vähemalt 14 aastased.

Bussisaatjad

9:00 - 14:007. oktoober 2018

Kottide vastuvõtt ja jagamine bussides. Abilised peaksid olema vähemalt 16 aastat vanad ja suutelised tõstma ja tassima spordikotte.

Liikluskorraldus ja raja julgestamine

9:00 - 14:007. oktoober 2018

Liikluse ja parkimise suunamine, jooksjate ja pealtvaatajate julgestamine. Abilised peavad olema vähemalt 18 aastat vanad.