Võistluse kirjeldus

Curlinguturniir "Tallinn Ladies / Mens Challenger 2018” on üks curlingu MK etapp, mis toimub Tondiraba jäähalli peaareenil. Üritus on ühtlasi ka Euroopa meistivõistuste peaprooviks. Formaat võimaldab osaleda kuni 15 rahvusvahelisel meeste ja naiste võistkonnal. Mängud toimuvad ajavõtuga kolmel järjestikusel päeval. Kui soovid meid abistada MK etappi korraldamisega, siis anna julgelt teada!

Info vabatahtlikele

Curlinguturniirile tuleb suur hulk harrastajaid ja profisportlasi Eestist ning välisriikidest. Ürituse edukaks läbiviimiseks otsime oma väiksesse sõbralikku kollektiivi rõõmsaid abilisi. Abi oleks vaja võistluspaiga ettevalmistamisega ja ajamõõtmisega. Curlingumängu tutvustuse ja ajamõõtmise tagamaid selgitab meie tore kohtunik juba kohapeal. Ühe mängu ajavõtmine kestab u 2 tundi, seega vajame kuni 10 abilist. 2018. aasta sügisel toimuvad Tondiraba jäähallis Euroopa meistrivõistlused curlingus. Ka see curlingu suursündmus vajab kohusetundlike ja tublide vabatahtlikke abi, eelkõige just ajamõõtmisega. Kui turniiridel ajamõõtmine käppa saadud, siis ootame Sind ka Euroopa meistrivõistlustele abiliseks! Võta julgelt ühendust saates e-kiri juuli@curlingtallinn.ee või telefonil +372 5696 8877

Vabatahtlikele pakutakse

Curlingu tutvustus jääl, ajamõõtmise väljaõpe ja mängureeglite tutvustus, tasuta curlingu treeninguid, Harju tänava uisuplatsi tasuta külastused hooajal 2018/2019, vajadusel transpordi kompensiatsiooni, toitlustust, võimalus osaleda hiljem vabatahtlikuna Euroopa meistrivõistlustel.