Võistluse kirjeldus

Rahvusvaheline curlinguturniir “WCT Tallinn Mixed Doubles International” on üks curlingu MK etapp (World Curling Tour), mis toimub septembris Tondiraba jäähallis kolmel spetsiaalsel curlingurajal. Turniiri on suunatud segapaari võistkondadele, formaat võimaldab osaleda kuni 18 rahvusvahelisel võistkonnal. Mängud toimuvad ajavõtuga neljal järjestikusel päeval. Kui soovid meid abistada MK etappi korraldamisega, siis anna julgelt teada!

Info vabatahtlikele

Curlinguturniirile tuleb suur hulk harrastajaid ja profisportlasi Eestist ning välisriikidest. Ürituse edukaks läbiviimiseks otsime oma väiksesse sõbralikku kollektiivi rõõmsaid abilisi. Abi oleks vaja võistluspaiga ettevalmistamisega ja ajamõõtmisega. Curlingumängu tutvustuse ja ajamõõtmise tagamaid selgitab meie tore kohtunik juba kohapeal. Ühe mängu ajavõtmine kestab u 1,5 tundi, seega vajame kuni 10 abilist. 2018. aasta sügisel toimuvad Tondiraba jäähallis Euroopa meistrivõistlused curlingus. Ka see curlingu suursündmus vajab kohusetundlike ja tublide vabatahtlikke abi, eelkõige just ajamõõtmisega. Kui turniiridel ajamõõtmine käppa saadud, siis ootame Sind ka Euroopa meistrivõistlustele abiliseks!➡Võta julgelt ühendust saates e-kiri juuli@curlingtallinn.ee või telefonil +372 56968877

Vabatahtlikele pakutakse

Curlingu tutvustus jääl, ajamõõtmise väljaõpe ja mängureeglite tutvustus, tasuta curlingu treeninguid, Harju tänava uisuplatsi tasuta külastused hooajal 2018/2019, vajadusel transpordi kompensiatsiooni, toitlustust, võimalus osaleda hiljem vabatahtlikuna Euroopa meistrivõistlustel.