Võistluse kirjeldus

Aeg: 18. august 18:00 - 19. august 2:00 Estonian Dyrland Cup on Eesti esimene veokoeraspordi võistlussari, kus koerasõbrad saavad üheskoos koertega võistelda joostes või jalg-, tõukerattasõidus. Sarja teine etapp toimub Soomaa rahvuspargis, stardid antakse pimedas. Veokoeraspordist: https://www.err.ee/830920/suveleitsak-toi-keilasse-krossis-mootu-votma-ule-50-veokoera EDC Viljandi öine koertesprint (pikemalt: Estonian Dryland Cup veokoeraspordi sprindietappide sari: Viljandi öine koertesprint)

Info vabatahtlikele

Võistluspaigas on vabatahtlike korraldajate ülesanneteks stardinumbrite jagamine, eraldistartide jälgimine, stardiloendus ning ajavõtt. Tööaeg on 20:00 - 01:30, mistõttu on soovitatav täisealisus, kuivõrd alaealistel on öösel piirangud. Võistluse korraldaja on Spordicom MTÜ, https://spordicom.ee/, info@spordicom.ee, 58416043

Vabatahtlikele pakutakse

Vabatahtlikele on korraldatud transport Tallinnast võistluspaika ja tagasi, kohapeal on toitlustus, lisaks saad ägeda kogemuse koeraspordimaailmast ning näed palju rõõmsaid koeri, ka huskysid.