Võistluse kirjeldus

7-16. september 2018 Kalevi spordihallis Tallinnas. Esmakordselt toimuvad Eestis Sulgpalli Juunioride Euroopa Meistrivõistlused. Juunioride EM toob kokku parimad noored sulgpallurid üle-Euroopa. See on harukordne võimalus näha sulgpalli tulevikutalente, kes mõne aasta pärast võistlevad kirkaimatele medalitele juba Olümpiamängudel. Kümne võistluspäeva jooksul selgub Kalevi Spordihallis esmalt võistkondlik Euroopa meister ja seejärel tiitlivõitjad individuaalturniiril. Tallinnasse saabub ca 300 sportlast 30 riigist.

Info vabatahtlikele

Sulgpalli Juunioride EM võistlejatele ja pealtvaatajatele suurepärase sulgpalli elamuse pakkumiseks ja võistluse edukaks läbiviimiseks vajame paljude vabatahtlike abi. Saad ise valida oma eelistatud valdkonna ja ajad, mil sul on võimalik kaasa lüüa. ➡️Oled väga oodatud kaasa lööma järgmistes valdkondades: #Transport – võistkondade sõidutamine autode ja minibussidega saabumisel ja lahkumisel. Eeldab autojuhilubade olemasolu. #Võistluste sekretariaat – akrediteeringute väljastamine, võistluste peakohtunikele ja teistele tiimiliikmetele toe pakkumine, võistkondade lahkumisaegade vastuvõtmine, sõidugraafikute koostamine, vabatahtlike riietuse väljastamine, tiimi juhtidega vabatahtlike töögraafikute koordineerimine, vajadusel teiste vabatahtlike abistamine. #Võistlusala ettevalmistamine – Kalevi spordihalli ja treeninghalli võistlusteks valmis seadmine, sh väljakute, sisustuse, dekoratsioonide paigaldamine. Võistluste ajal võistlusala hooldus ja saali ümber seadmine finaalmängudeks. Osad tegevused nõuavad füüsilist jõudu, nt asjade tõstmine. #Võistkondade tugi – võistkondade tervitamine ja vastuvõtmine lennujaamas, võistluste sekretariaadis võistkondade küsimuste ja palvetega tegelemine, treeningsaalis kasutusaegade haldamine. #Publikuala - võistluste publikualal meenete ja toetaja piletite müük. Külalistele ja ajakirjanikele akrediteeringute väljastamine. #Võistluste läbiviimine (match control) – koostöös võistluste kohtunikelauaga võistlusmängude sujuva vahetumise tagamine, väljakutele mängude vahel sulgpallide viimine. #Catering – vabatahtlikele kuumade jookide ja suupistete pakkumine, VIP külalistele kohvi ja tee ning suupistete pakkumine, meie poolt kasutatavate toitlustusalade korrashoid. #Protokoll ja üritused – VIP lounge haldamine, võistluse ajal toimuvatel Euroopa Sulgpalliliidu üritustel abistamine ning võistluste ava- ja lõpuüritusel aitamine. #Pressikeskus – pressikeskuse haldamine, ajakirjanikele info jagamine, sotsiaalmeedia sisu loomine, meediamonitooringu tegemine, „mixed zone“ haldamine ja mängijatega korraldaja poolsete intervjuude tegemine. Ootame sind sulgpalli Juunioride EM meeskonda! European Junior Championships 2018 https://www.facebook.com/events/836669803202592/

Vabatahtlikele pakutakse

Vabatahtliku riietus, spordihallis võistluste ajal tasuta toitlustus, koolitus, tasuta ühistransport, osalemine võistluse lõpuüritusel. Vabatahtlike vahel toimuvad võistluspäevadel sulgpalli teemalised loosimised, mille peaauhinnaks on reis sulgpalli mainekamale All England 2019 turniirile.