Võistluse kirjeldus

Tallinna Orienteerumisnädal (TOW) on suurim rahvusvaheline orienteerumisüritus Eestis, mis toimub sel aastal 27.-29. juulil 2018 Tallinnas ja Harjumaal. Võistlused toimuvad Tallinnas Rotermanni kvartalis ja Harjumaal, Pikknõmme piirkonnas.

Info vabatahtlikele

Orienteerumisnädala abilisteks ootame kõiki, nii noori (alates 15. eluaastast) kui ka eakamaid (sh pensionärid), kes tahavad oma aega, oskusi ja kogemusi rakendada Eesti orienteerumisnädala õnnestumisse ja ka ise seeläbi õppida ja areneda. Vajame abikäsi erinevate ülesannete täitmisel ning kõik positsioonid ei eelda varasemat kokkupuudet orienteerumisega – oodatud on kõik abivalmis ja heatujulised inimesed, kes soovivad oma panuse anda. Peamiselt kaasame vabatahtlikke Orienteerumisnädala ajaks, aga ootame ka aastaringselt tegutsevasse korraldusmeeskonda täiendust! Erinevad ülesanded eeldavad erinevaid teadmisi-oskusi ja kogemusi – kandideeri sinna valdkonda, kus tunned end tugevana või soovid kogemusi omandada! Kindlasti võiks vabatahtlikul olla soov ja julgus inimestega suhelda ning hea keeleoskus, kuna meie võistlused on rahvusvahelised. Rõõmustame, kui Sul on olemas kas eelnev vabatahtliku töö või ürituste korraldamise kogemus ning Sa tead, mida orienteerumine endast kujutab – aga oodatud on ka noored, kes alles soovivad oma esimesi kogemusi omandada. abiline võistluskeskuses (võistlejatega suhtlemine stardis ja finishis, raja-abiline jm) #võistluskeskuste ehitus #lastehoid #ürituse jäädvustamine (fotograaf, video) #IT-tiim (arvutite, võrkude jm ülesseadmine) #turundus- ja kommunikatsioonitegevused

Vabatahtlikele pakutakse

Uusi teadmisi, oskusi ja kogemusi rahvusvahelisel võistlusel ning kogenud korraldusmeeskonnas, suurendad oma koostöö- ja sotsiaalset võrgustikku, võimalus veeta aega nii kaunis Eestimaa looduses, õpilastel on võimalik meie juures saada oma esimene töökogemus või sooritada praktikat, tublidele vabatahtlikele garanteerime tunnustava soovituskirja, hoolitseme oma abiliste söögi, transpordi, majutuse eest, täname kõiki usinaid abilisi toreda lõpupeoga ning tublimaid ka orienteerumisnädala meenetega, tööst vabadel päevadel on võimalik korraldajatega kokkuleppel tasuta osa võtta orienteerumispäevakutest või –võistlustest. MTÜ Spordiklubi 100 on ka Töötukassa koostööpartner, uuri lisa oma konsultandilt.