Võistluse kirjeldus

Eesti Kergejõustikuliit teeb Eesti Vabariigi 100. sünnipäevaks Eestile kingituse, korraldades 30.06-3.07 Kadrioru staadionil EV100 x 10 000 meetris Guinnessi rekordi jooksu. Kolm ööpäeva vältaval rekordiüritusele pääseb osalema vaid 100 inimest, kelle seas on nii tippjooksjad, harrastajad, teiste alade tipud ja väljapaistvad inimesed teistelt elualadelt. Tegu on ainulaadse võimalusega osaleda Guinnessi rekordi püstitamisel ja kirjutada oma nimi ajalukku! Ootame seega jooksusõpru teatevõistkonda kandideerima. Et tegu on rekordiüritusega, on Guinnessi poolt ka kindlad reeglid seatud ja üheks olulisemaks nõudeks on, et rekordi püstitamiseks ei tohi ükski 100 osalejast oma etappi katkestada. Start antakse 30. juunil kell 21.00 ja lõpeb orienteeruvalt 3. juuli päeval. Senine Guinnessi rekord 100x10 000 meetri teatejooksus püstitati 2015. aastal USAs Illinoi´s ja kehtiv rekordaeg on 69:06.52.

Info vabatahtlikele

Vabatahtlike vajadus kokku 4 inimest (üks vahetus)kokku 8 vahetust. Võistlus kestab 3 ööpäeva (30.06-03.07) vahetustega töö. # fotograaf ja muud jooksvad ülesanded (tehnikat ei pea endal olema) 1 in vahetus; # sõltumatud vaatlejad 2 in vahetus; # stardis ja finishis, joogipunkt, registreerib võistleja, annab numbri 1 in vahetus;

Vabatahtlikele pakutakse

Ainulaadset võimalust olla osa Guinnessi rekordi üritusest ja õnnestumise korral kirjutada sellega oma nimi ajalukku! Lisaks saad teha Eestile ilusa ja omanäolise kingituse ja kindlasti saad toimunut tulevikus heldimusega meenutada ja lapselastele rääkida. Meeskonnatöö kogemus heatujulises tiimis, Guinnessi rekordi ürituse läbiviimisega seotud teadmised. Kõik vabatahtlikud saavad spetsiaalselt antud ürituseks disainitud särgi ning medali. Samuti pakume kohapeal Amps Cateringi kehakinnitust.