Võistluse kirjeldus

8.-10. september Tartu. Kõik kiikuma on kiikingutuur, mille eesmärgiks on kiikingu tutvustamine võimalikult paljudele. Selleks paneme suve jooksul erinevatesse Eesti linnadesse kiiged püsti ning pakume kiikingu võimalust kõigile soovijatele. Õpetame ja juhendame võimalikult palju, et üle võlli kiikujate hulk oleks võimalikult suur. Igas asukohas alustame kell 12 ja oleme kohal kuni kella 19-ni.

Info vabatahtlikele

Ootame inimesi, kes on huvitatud kiikingust. Vanuselisi piiranguid me ei sea. Meeskonnas leiame koha kõigile. Vajame inimesi, kes aitaks kiikesid püstitada, registreerida, kiikujaid juhendada jne. Samuti leiame tööd ka telgitagustes (pildistamine, sotsiaalmeediasse postitamine jne).

Vabatahtlikele pakutakse

Heatujulist meeskonda; Koolitust varustuse paigaldamiseks ja kasutamiseks (palju erinevaid asju, millega võib-olla igapäevaselt kokku ei puutu); Meeskonnatöö kogemust; Kiikingut nii palju kui soovid; Võimalust õppida erinevaid kiikumistehnikaid; Ürituse läbi viimisega seotud teadmisi; Majutus, transport ja söök vastavalt kokkulepetele;