Võistluse kirjeldus

Eesti tuntuim elustiilifestival Surfilaager tähistab juulikuus juba 20. sünnipäeva. Suur surfile ja aktiivsele elustiilile pühendatud üritus leiab aset 19-22 juulil Pärnumaal, Valgerannas. Festivaliprogramm hõlmab treeringuid, kontserte, koolitusi, võistluseid ja tegevusi lastele. Surfilaager on 1998. aastal alguse saanud Eesti Purjelaualiidu algatatud elustiilifestival, mille eesmärk on populariseerida surfisporti ja toetada Eesti andekaid võistlussurfareid. Üritusel saab õppida purjelaua-, lohe- ning aerulauasõitu, võtta osa võistlustest ning nautida looduskeskset elustiili heas seltskonnas ulatusliku meelelahutusprogrammiga

Info vabatahtlikele

4 päeva kestev Surfilaager otsib vabatahtlikke erinevates valdkondades alates parkimiskorraldusest ja piletimüügist kuni foto/videoni. Festivaliprogramm hõlmab treeringuid, kontserte, koolitusi, võistluseid ja tegevusi lastele. Täpsed tööülesanded anname igale inimesele individuaalselt, arvestades inimese soove, oskuseid ja varasemat töökogemust. -piletimüük -lasteala -spordi- ja surfivõistluste tulemuste registreerimine ja abistamine korraldusel -parkimine -infopunkt (võistlejate registreerimine, info edastamine) -abistamine jooksvates töödes (nõutav hea füüsiline vorm, sobib poistele!)

Vabatahtlikele pakutakse

-4 päeva tööd lahedas ja sõbralikus seltskonnas -Meeldejäävat festivali korraldamise kogemust -Soovi korral tunnistust -Vabatahtlikele Surfilaagri särki -Lõunasööki -Nänni koostööpartneritelt -Loomulikult saab nautida vabal ajal kogu festivali melu! Vabatahtlikud saavad telkida laagriplatsil tasuta (vajalik oma telk).