Võistluse kirjeldus

Kahepäevase võimsa rahvusvahelise motoshow raames näeb külgkorvide MM-etappi, quadide EM-etappi, öökrossi ning mäkketõusu Eesti meistrivõistluste etappe. Kokku võistleb Kiviõlis üle 400 võistleja 22 riigist. Külgkorviga krossitsiklite maailmameistrivõiste etapp toimub Kiviõlis juba üheteistkümnendat aastat. Tegemist on Eesti kõige kõrgemal tasemel motokrossivõistlusega, mis on aastatega saanud Eesti motospordi tunnusürituseks. Koos külgkorvide MM-etapiga näeb ka seekord quadracerite Euroopa meistrivõistluste etappi. Publiku maiuspaladena on laupäeval “menüüs” mäkketõusu Eesti meistrivõistlused ning soolotsiklite öökross. 16. juuni õhtul on taas vägev LIVE-pidu krossirajaäärses suures peotelgis. Vahetult enne festivali, avame Teile oma erakordsel maastikul võimsa kogupere elamuspargi koos 15 spordi- ja vabaajategevusega. Kõik see kokku moodustab kõigiaegade ainulaadseima programmiga motofestivali Asume Kiviõli linna põhjaservas, kontrastiderohkel Ida-Virumaal, kus looduslikult kaunid paigad vahelduvad endiste ja praeguste tööstusmaastikega. Ronides meie 90m kõrguse tehismäe tippu, on kõik need ainulaadsed vaated Teil justkui peo peal. Autoga saab kohale: Jõhvist 32km, Rakverest 37km, Narvast 78km, Tallinnast 133km, Tartust 140km, Pärnust 212km Rongiga saab kohale: Tallinn - Narva rong sõidab Kiviõlisse 1h 22min, pilet 8 € Narva - Tallinn rong sõidab kohale 45 minutiga, pilet 5.20 € Vaata võistluste ajakava siit: http://motokross.ee/ajakava/

Info vabatahtlikele

Kiviõli Seikluskeskus kutsub appi vabatahtlikke lipukohtunikuks Kiviõli Motofestivalile 16.-17.juuni - toimumas on Külgkorvide MM; Quadide EM; Mäkketõusu EMV; Öökross. Lipukohtunikud paiknevad võistlusraja hüpetel ja pimedates kurvides, kuhu võistlejate silm ei ulatu ja annavad kollase lipuga lehvitades osalejatele märku, kui vaateväljas on keegi rajal kukkunud või tekkinud mõni muu ohtlik olukord. Vastutusrikas töö lipukohtunikuna, tagab võistlejate turvalisuse ja hoiab ära õnnetused. Oodatud on vabatahtlikud vanuses 18+.

Vabatahtlikele pakutakse

Söök, majutus ja meelelahutus juunis avanevas elamuspargis. Kõik kohtunikud, kes osalevad kõigil kolmel võistlusel vabatahtlikuna, saavad lisaks 75€ väärtuses keskuse kinkekaardi ja ühe suusapäeva talvises suusakeskuses. (# 12.mai - EMV motokrossis # 16.-17.juuni - Külgkorvide MM; Quadide EM; Mäkketõusu EMV; Öökross # 14.-15.juuli - EMV motokrossis)