Võistluse kirjeldus

Just 15. august on see kuupäev, kui Tallinnas pannakse pall mängu kahe maailma tippklubi vahel, kuigi ettevalmistused suurejooneliseks sündmuseks algavad juba oluliselt varem. Kogu ürituse läbiviimiseks on seekord plaanis kaasata kokku 140 vabatahtlikku, kellel on võimalus kaasa lüüa erinevates valdkondades ning täita olulisi ülesandeid.

Info vabatahtlikele

Valdkondi, kuhu vabatahtlikke kaasatakse, on erinevaid: staadionile pääsemise eest hoolitsemine, inimeste akrediteerimine, avatseremoonia läbiviimine, kommertsteenused, mänguga seotud tegevused, meedia-ala, piletitega seonduv, kogu ürituspaiga manageerimine ning VIP-külalistega seonduvaga tegelemine. Küll tuleb aga vabatahtlikel abilistel meeles pidada, et suurmängu korraldamises kaasalöömine ei tähenda, et ise saab mängu tribüünil vaadata! Vabatahlike registreerimine on avatud ja kestab kuni 30.04.2018, intervjuu mai 2018. Oodatud on abilised alates 18 eluaastast.

Vabatahtlikele pakutakse

UEFA poolt on vabatahtlikele vastav väljaõpe, tööriietus, toitlustus ning tasuta ühistransport, lisaks saavad vabatahtlikud aega veeta staadionil asuvas vabatahtlike keskuses.