Võistluse kirjeldus

Sportland Kõrvemaa Triatlon toimub laupäeval, 28. juulil 2018. a. ja on Sportland Kõrvemaa Nelikürituse üks osavõistlus. Triatloni korraldab Baltic Events Estonia MTÜ. Triatloni korraldamise aluseks on võistlusjuhend ja Rahvusvahelise Triatloni Liidu (ITU) üldvõistlusmäärused. Start antakse Soodla veehoidla juurest, finiš asub Sportland Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskuses. Sportland Kõrvemaa Triatlon on rahvatriatlon ja distantsi pikkuseks on ca 10% täispikast triatlonist: ujumine 350 m; maastikuratas 22 km; maastikujooks 4 km Start antakse ujumisega Soodla Veehoidlast kl 12.00. Ratta- ja jooksurada kulgeb suures osas Põhja-Kõrvemaa Maastikukaitseala suusaradadel ja metsateedel. Rada on tähistatud.

Info vabatahtlikele

Kui Sina või Su sõber soovib osaleda sellel ägedal ettevõtmisel, siis anna oma tulekust teada aadressil: estonia@scult.com Palun anna teada, millal saaksid ja tahaksid meile appi tulla! #Ees- ja perekonnanimi #Telefoninumber #E-maili aadress #Vanus 🔹Saan appi tulla REEDEL 27.07 - ettevalmistuspäev🔹 Ehitusbrigaad 12:00-17:00 (kuni 10 inimest): aitan tähistada rada ja püstitada võistluskeskuse telke, piirdeid ja muud infrastruktuuri. Füüsiline töö värskes õhus, mis annab ka praktilisi oskuseid! 🔹Saan appi tulla LAUPÄEVAL 28.07 - triatlon🔹 Joogipunktid 11:30-17:00 (18 inimest): pakun võistlejatele pikal rajal kosutavat keelekastet. Paikne töö rajal, kaasa ilmale vastavad riided! Rajavalve 11:30-15:30 (10 inimest): kontrollin, et võistlejad rajalt kogemata keelatud piirkondadesse ei eksi. Paikne töö rajal, kaasa ilmale vastavad riided! Sekretariaat 10:00-13:30 (7 inimest): registreerin võistlejaid ja annan jooksvat infot sündmuse kohta. Töö võistluskeskuses! Pakihoid 10:00-13:30 (2 inimest): hoian silma peal võistlejate asjadel: kotid, joped, vahetusriided. Töö võistluskeskuses! Pakihoid 13:30-17:00 (2 inimest): hoian silma peal võistlejate asjadel: kotid, joped, vahetusriided. Töö võistluskeskuses! Lammutusbrigaad 17:00-20:00 (4 inimest): aitan lammutada võistluskeskuse telke, piirdeid ja muud infrastruktuuri. Füüsiline töö värskes õhus, mis annab ka praktilisi oskuseid! ✅ Laupäeval on vabatahtlikele organiseeritud bussi transport Tallinnast Kõrvemaale ja tagasi!

Vabatahtlikele pakutakse

Abilistele tasuta söök-jook ja transport Tallinnast. Kõigile tänutäheks Sportlandi üllatuspakk 20€ väärtuses. Vahva seltskond ja tore lõõgastav laupäev suvises Kõrvemaa looduses! Tallinnast liituvad vabatahtlikud saavad Kõrvemaale organiseeritud bussiga. #Kõik need, kes on kaasas kõigil kolmel Kõrvemaa üritusel (vabatahtlikuna Kevadjooksul, Triatlonil ja Rattamaratonil) saavad preemiaks aktiivse nädalavahetuse Kõrvemaal, koos nelja sõbraga. Pakett sisaldab: üks öö majutust koos hommikusöögi- ja saunaga; 2 vabalt valitud tegevust järgmisest listist – fatbike rattarent, discgolf, vibu laskmine, tõukekelkude rent, suusavarustuse rent;