Võistluse kirjeldus

26.02.-04.03.2018 toimuvad Tehvandi Spordikeskuses Noorte- ja juunioride maailmameistrivõistlused laskesuusatamises. „IBU YJWCH Biathlon 2018 Otepää“ . Iga laskesuusatamise sõber teab nimesid nagu Ole Einar Björndalen, Martin Fourcade ja Kaisa Mäkkäräinen. Nemad teevad suuri tegusid täiskasvanute võistlustel, kuid nii nagu tuhanded teised sportlased, on ka nemad alustad oma tegemisi noorte- ja juunioride tasemelt. On rõõm, et just sellel talvel on igal spordisõbral võimalik tulevikutegijatele isiklikult kaasa elada, sest meie koduõuel Otepääl toimuvad 2018. aasta noorte- ja juunioride laskesuusatamise maailmameistrivõistlused. Kokku toimuvad võistlused seitsmel päeval tuues publiku ette laskesuusatamise tulevikutähed üle kogu maailma. Et meie sportlastel oleks koduväljaku eelis, siis oodatakse kõiki spordisõpru tribüünidele kaasa elama. Võistlused on pealtvaatajatele tasuta!

Info vabatahtlikele

Kutsume osalema vähemalt 18 - aastaseid vabatahtlike. Abi vajatakse: staadionitöös, meediaosakonnas, lasketiirutiimis, korraldustöös. Lisainfo: Aivar Nigol +372 5064083. Oma osalemisoovist kirjuta info@biathlon.ee

Vabatahtlikele pakutakse

suurvõistluse korraldamise kogemust, saad olla osa meeskonnast ning aidata kaasa võistluse edukale õnnestumisele. Tule meie tiimi ja ole osa rahvusvahelisest spordipeost.