Võistluse kirjeldus

Aprillis Pärnumaal Häädemeeste vallas Rannametsa külas toimuv Luitejooks tähistab Pärnu Kahe Silla Klubi ja kevad-suvise liikumishooaja algust. Ühtlasi on tegemist Pärnu Kahe Silla Klubi kolmikürituse 1. etapiga. 8,3 km pikkune männimetsaalune Luitemaa looduskaitseala läbiv rada pakub kauneid loodusvaateid ning mõõdukat sportlikku väljakutset. Valdavalt pehmel metsaalusel pinnasel kulgev distants läbib Luitemaa looduskaitseala, kusjuures seal asuvad luited Torni- ja Tõotusemägi on Eesti kõrgeimad. Spordipäeva programmis jagub tegevust kogu perele. Kavas on põhijooks, käimine-kepikõnd (luiteretk), lastejooksud ja koeraomanike rõõmuks Koerte Luitekross ja -retk. Rannametsa küla asub Pärnust ligi 34 km kaugusel lõuna pool. Pärnu poolt sõites tuleb Via Baltica teel teha parempööre Vana-Riia maanteele, mis viibki otse Rannametsa Luitejooksu võistluskeskusesse.

Info vabatahtlikele

Kui soovid varakevadist osooni üledoosi ning paari aktiivset päeva keset loodust ja sõbralikku meeskonda, anna endast julgelt märku! Liikumisradadel on kokku tuhandeid suuremaid ja pisemaid spordisõpru ning Sina saad aidata nende spordipäeva mõnusaks teha – tule meie juurde vabatahtlikuks! Tutvu ürituse kodulehel täpsemalt, millised valdkonnad ning võimalused Sind ootavad. Meeskondade tegevused toimuvad enamjaolt spordisündmuste ja sellele eelneval päeval. Osaled nii ettevalmistustöödes, tegutsed sündmuste päeval kui ka järel. Sina oledki meeldejääva ja positiivse emotsiooni loomisel võtmeisik! Eeldused vabatahtlikule: Vanus 16+ (kui Sa oled noorem, aga soovid väga meiega kampa lüüa, anna endast ikka märku!); särav silm ja aktiivsus, huvi spordi ja meeskonnatöö vastu. Registreeru juuresoleva ankeedi kaudu või kirjuta riina@2silda.ee. “Tule-tule, ära karda, metsas pole järjekorda!”

Vabatahtlikele pakutakse

Toitlustus, transport Pärnu-Rannametsa-Pärnu, spordisärk, sooduskupongid jooksu koostööpartnerite juures. Tublidele abilistele anname hea meelega soovitusi ja kaaskirju edasist karjääri silmas pidades