Võistluse kirjeldus

MyFitness Madness Race: Keila on lõbus ja väljakutseid pakkuv takistusjooks, mis toimub 28. juulil 2018 Keila Terviseradadel! Iga inimese elus peab olema vaheldust ja väljakutseid – muidu on elu lihtsalt liiga igav. MyFitness Madness Race on just selline takistusjooks, mis paneb natuke proovile, tekitab positiivseid emotsioone ja esitab “mõned” väljakutsed. Võistluse neto distantsiks on u. 8 km , rajal on 25 takistust, kõiki lõpetanuid ootab finišis medal. Stardid toimuvad 50 liikmeliste gruppidena, iga grupi stardivahe on 5 minutit. Raja läbimiseks kulub keskmiselt 40 minutit

Info vabatahtlikele

Vabatahtlike ülesanneteks on rajal turvalisuse tagamine, vajadusel pakkuda juhiseid osalejatele. Päev enne võistlust raja ehitamine ning peale võistlust ka pakkimine. Vabatahtlik peaks olema positiivne, energiline ning suure tahtejõuga.

Vabatahtlikele pakutakse

Lisaks mõnusale kogemusele saavad abilised tänutäheks MyFitnessi logoga meeneid (tasuta klubipääsmeid, spordivarustust jne.), võistluse sponsorite tooteid ning tasuta toitlustuse ürituse päeval.