Võistluse kirjeldus

MyFitness Viimsi Jooks toimub 12.mail 2018 Viimsi poolsaarel. Võistluskeskus, start ja finiš on Viimsi kooli kõrval asuval staadionil (Randvere tee 8, Viimsi).Juba kolmandat korda toimub jooksupäev MyFitnessi eestvedamisel. Kokkuvõttes toimub Viimsi Jooks juba 32. korda. Põhidistantside pikkused on sel aastal 21,1 km (poolmaraton) ja 7,7 km. Käijatel ja kepikõndijatel on võimalik läbida samuti 7,7 km pikkune distants.

Info vabatahtlikele

Tule saa osa kõige ägedamast meeskonnast ning anna oma panus MyFitness Viimsi Jooksu korraldamisel! Vabatahtlikud on iga ürituse korraldaja käepikenduseks ja hindamatuks abiliseks. MyFitness Viimsi Jooksu korraldamisel on samuti abikäed teretulnud! Vabatahtlike ülesanneteks on rajal turvalisuse tagamine, joogipunktides võistlejatele joogi jagamine, võistlejate abistamine, võistluskeskuse ehitamine päev enne võistlust ning mahavõtmine ürituse lõppedes. Vabatahtlik peaks olema tugeva närviga, aktiivne ning samas ka suutma olla passiivne ehk natuke pikemalt ka ühel kohal püsima ning samal ajal positiivseks jääma.

Vabatahtlikele pakutakse

Lisaks mõnusale kogemusele saavad abilised tänutäheks MyFitnessi logoga meeneid (tasuta klubipääsmeid, spordivarustust jne.), võistluse sponsorite tooteid ning tasuta toitlustuse ürituse päeval.