Võistluse kirjeldus

Pühajärve SwimRun Baltic Challenge on multispordivõistlus, kus osalejatel tuleb korduvalt ujuda ja joosta. Võistluse käigus selguvad SwimRuni Eesti meistrid. Toimumas on lastevõistlus, lühivõistlus ja põhivõistlus, mis kulgeb päripäeva ümber Pühajärve. Võistluste stardi- ja finišiala paiknevad Pühajärve SPA & Puhkekeskuse rannas.

Info vabatahtlikele

Abilisi oodatakse 1-2 päev enne võistluspäeva (võistluskeskuse rajamine, radade märgistamine, inventari lahtipakkimine jne) ja võistluspäeval alates kell 09:00 (kohtuniketöö, jooksjate suunamine rajal, tegevused teeninduspunktides ja finišis, inventari kokkupakkimine, märgistuse ja prügi eemaldamine rajalt jne). Ajaliselt kuni 16:00. Eriti oodatud ujumisoskusega täiskasvanud abilised. Täpsem info: Siim Ausmees, võistluse peakorraldaja, 503 2748, siim@meieliigume.ee. Oodatud on abilised alates 14. eluaastast. Mis päevadel saaksid osaleda? 12.07-13.07 (ettevalmistavad tegevused) 13.07 (võistlused) 14.07 (võistlused)

Vabatahtlikele pakutakse

Kompensatsioonipakett abistamise ja kaasalöömise eest (vajaduse transpordi kompensatsioon, toitlustamine, meene jne). Tingimustes lepitakse abistajaga täpsemalt kokku enne võistluse toimumist.