Võistluse kirjeldus

Viking Line Eesti Ööjooks toimub 18. augustil 2018 Rakvere linnas. Stardid kell 21.30, 21.35 ja 21.40. Võistluskeskus asub Rakvere Spordikeskuses, aadressil Kastani 12. Mõmmi lastejooksude stardid algavad kell 18.00 Võistluskeskuse eest Kastani puiesteel.

Info vabatahtlikele

Viking Line Eesti Ööjooks ootab oma meeskonda taaskord tublisid vabatahtlikke!

Nagu iga suur sündmus ei toimu ka Viking Line Eesti Ööjooks iseenesest. 2017. aastal olid Ööjooksule Rakveres abiks ligi 400 vabatahtlikku. Nende seas kooliõpilasi, abipolitseinikke, turvarattureid, kaitseliitlasi, noorkotkaid ja muidu tublisid rakverelasi. Vabatahtlikke sõitis kohale lausa Tallinnast. Kõik ainult selleks, et suur üritus saaks vääriliselt ja tipp-tasemel läbiviidud.

Piirete paigaldus, joogipunktide mehitamine, liikluse suunamine, stardimaterjalide väljastamine, kinkekottide komplekteerimine, infotöötajad, koristus jpm. Kõikjale on vaja säravate silmadega inimesi, kes tahavad aidata Rakverel ja Ööjooksul särada ning saada ise väärtuslikku kogemust suure ürituse organiseerimisest.

Ootame endaga liituma noori alates 14 aastat, tööealisi ja eakaid. Soovist panustada Ööjooksu õnnestumisse anda teada e-mailile: riina@eestimaraton.ee

Vajalikud andmed: Ees- ja perekonnanimi, sünnikuupäev, elukoht, kontakt e-mail ja telefon.

Lisaks: Millisest kellaajast võite alustada abistamist (hommikust, keskpäevast või õhtust)? Kas omate erioskusi või eelnevat kogemust teatud töölõigul?

Arvestama peab sellega, et vajadus teie panuse järele võib tekkida juba varahommikust võistluspäeval 18.08.18 (alates 9.00) või ka eelneval päeval, so 17.08.18.

Kõikide vabatahtlike esimesele pöördumisele vastatakse ja täiendavalt võetakse ühendust augustis 2018, vahetult (u 1 nädal) enne sündmust.

Vabatahtlikele pakutakse

Omalt poolt pakume: saada osa suve kõige ägedama sündmuse korraldamisest; toetavat ja vinget meeskonda; viking Line kinkekaart edasi-tagasisõiduks Soome; koostööpartnerite pakkumised. Täida ankeet, saada meile ning liitu meie särtsaka meeskonnaga