Võistluse kirjeldus

5.08.2018 Elamusmaratonide sarja 3. etapp, 3. Värska kepikõnni- ja käimismaraton, Põlvamaal. Mis on Elamusretked? Elamusretkede kepikõnni- ja käimissari kujutab endast kõndimisretki erinevatesse Eestimaa põnevatesse ja avastamist väärt paikadesse. Elamusretkede eesmärgiks on pakkuda liikumisharrastajaile regulaarset liikumisvõimalust kaunis looduses ning tutvustada retkelistele paiku, mis asuvad erinevates Eestimaa otsades. Igas kuus toimub vähemalt üks retk, mida juhib piirkonda tundev retkejuht. Suurema osalejate arvu korral on retkejuhte mitu ja liigutakse erinevas tempos, et igasuguses füüsilises vormis retkelised saaksid kaasa teha. Nagu nimele kohane, pakuvad retked erinevaid elamusi. Nii mõnigi kord tuleb üle kraavi hüpata, soojemal ajal on oht varbad märjaks saada ning me ei garanteeri, et valged tossud alati valgeks jäävad. Pilte eelmisest Elamusmaratonist vaata siit: http://www.elamusretked.ee/pildid#nanogallery/my_nanogallery/72157685400431341

Info vabatahtlikele

Otsime vabatahtlike abilisi appi teeninduspunktidesse (söökide, jookide ettevalmistamine ja seejärel väljajagamine osalejatele). Vajadus kuni 10 vabatahtliku. Vanus alates 16. aastat ning vaim peab olema valmis sõltumata ilmast naeratama mitmed tunnid neile, kes on rajal ning sööki ja jooki pakkuma, innustama ja jõudu soovima, et kõik ikka raja lõpuni läbiksid.

Vabatahtlikele pakutakse

Transpordi võistluspaika Tallinnast ja Tartust; ürituse t-särgi; toitlustuse võistluspäeval; lähtudes teeninduspunktis võib olla ka võimalik ise mingi osa rajast läbida kõndides võistluspäeval (näiteks olles 30km teeninduspunktis saab ise kõndida finišisse näiteks 12 km kui teeninduspunkt suletakse). Ühtlasi igale vabatahtlikule, kes osaleb vähemalt kahel üritusel abilisena võimaluse tasuta osalemiseks enda poolt valitud järgmisel Elamusmaratonil vabalt valitud distantsil (kui on soovi muidugi). Vabatahtlike sooviavaldusi ootame emailile info@elamusretked.ee! Kontaktisikuks Kunnar Karu, telefon 52 77 540.