Võistluse kirjeldus

20. Tallinna Suusamaraton sõidetakse vabatehnikas ja see toimub pühapäeval, 25. veebruaril 2018. aastal. Võistluse start ja finiš asuvad Kõrvemaa Suusa- ja Matkakeskuses. Suusatatakse 20 km ringil. Teeninduspunktid 40 km rajal on 4 teenindus-toitlustuspunkti, 20 km rajal on 2 teenindus-toitlustuspunkti. Tallinna Suusamaraton kuulub Rahvusvahelise Suusaliidu (FIS) ja Eesti Suusaliidu (ESL) kalendrisse ning on Eesti pikamaasuusatajate sarja Estoloppet 2018.a. maraton. Tallinn Suusamratoni korraldab Spordiklubi Kõrve Ring koostöösTallinna linna, Anija ja Aegviidu vallavalitsusega, sponsorite ja toetajate kaasabil. Kontakt: Raivar Vaher, +37256466661, tallinn@estoloppet.ee

Info vabatahtlikele

Vabatahtlike oodatakse abistama võistluspäeval (25.02.2018) järgmistes valdkondades: Sekretariaat (09:00-11.00): stardimaterjalide väljastamine ja jooksva info andmine võistlejatele maratoniga seotud küsimuste kohta. Töö võistluskeskuses! Pakihoid (09:00 kuni …): võtan vastu võistlejate kotid, joped, vahetusriided ning hoian võistlejate asjadel silma peal, asjade tagastamine nende omanikele. Töö võistluskeskuses! Joogipunktid (ca 10.30): pakun võistlejatele pikal rajal kosutavat keelekastet. Paikne töö rajal! Rajavalve (ca 10.30): kontrollin, et võistlejad rajalt kogemata keelatud piirkondadesse ei eksi. Paikne töö rajal! Lastesõidud (ca 11.00-12.00): abistame lastesõitude sujuvamaks kulgemiseks. Töö võistluskeskuses! Kindlasti riietuda vastavalt ilmale, kuna kogu tegevus toimub väljas värskes õhus!!! Kui Sina või Su sõber soovib osaleda sellel ägedal ettevõtmisel, siis anna oma tulekust teada aadressil: tallinn@estoloppet.ee TEAVITADES: ees- ja perekonnanimi; kontakttelefon; töö, mida soovid teha juhul kui sul on eelistusi.

Vabatahtlikele pakutakse

Abilistele on tasuta söök ja jook, samuti hüvitatakse transpordikulu või organiseeritakse kohalesõit. Tule ja veeda üks tore päev looduses koos vahvate inimeste ja uute väljakutsetega.