Võistluse kirjeldus

Rahvusvaheline curlinguturniir “TALLINN MASTERS MIXED DOUBLES 2018” Toimumiskoht: Tondiraba jäähall (Varraku 14, Tallinn) Curlinguturniir "Tallinn Masters Mixed Doubles” on üks curlingu MK etapp (World Curling Tour, edaspidi WCT), mis toimub veebruaris Tondiraba jäähallis kolmel spetsiaalsel curlingurajal. Turniiri on suunatud segapaari võistkondadele, formaat võimaldab osaleda kuni 18 rahvusvahelisel võistkonnal. Mängud toimuvad ajavõtuga kolmel järjestikusel päeval. Kui soovid meid abistada MK etappi korraldamisega, siis anna julgelt teada!

Info vabatahtlikele

Curlinguturniirile tuleb suur hulk sportlasi nii Eestist ning välisriikidest. Ürituse edukaks läbiviimiseks otsime oma väiksesse sõbralikku kollektiivi rõõmsaid abilisi. Abi oleks vaja võistluspaiga ettevalmistamisega ja ajamõõtmisega. Curlingumängu tutvustuse ja ajamõõtmise tagamaid selgitab meie tore kohtunik juba kohapeal. Ühe mängu ajavõtmine kestab u 1,5 tundi, seega vajame kuni 10 abilist. 2018. aasta sügisel toimuvad Tondiraba jäähallis Euroopa meistrivõistlused curlingus. Ka see curlingu suursündmus vajab kohusetundlike ja tublide vabatahtlikke abi, eelkõige just ajamõõtmisega. Kui turniiridel ajamõõtmine käppa saadud, siis ootame Sind ka Euroopa meistrivõistlustele abiliseks! Võta julgelt ühendust saates e-kiri juuli@curlingtallinn.ee või telefonil +372 5696 8877

Vabatahtlikele pakutakse

Curlingu tutvustus jääl, ajamõõtmise väljaõpe ja mängureeglite tutvustus, tasuta curlingu treeninguid, Harju tänava uisuplatsi tasuta külastused hooajal 2017/2018, vajadusel transpordi kompensiatsiooni, toitlustust, võimalus osaleda hiljem vabatahtlikuna Euroopa meistrivõistlustel.