Võistluse kirjeldus

Taliujumise maailmameistrivõistlused toimuvad esmakordselt Eestis 6.-11.märtsil 2018. Võistlusnädal toimub Tallinna Sadamas, Admiraliteedi basseini juures. Suurüritust korraldab Tallinna Taliujumiskeskus MTÜ, kes on aastaid korraldanud harrastajatele mõeldud võistlust Pirita Open. Maailmameistrivõistluste viiepäevane programm sisaldab sporti, kultuuri ja meelelahutust. Seda kõike aitab korraldada ligi 100-liikmeline peamiselt vabatahtlikest koosnev meeskond.

Info vabatahtlikele

Kui soovid olla osa sellest meeskonnast, siis oled väga teretulnud! Sul on võimalus panustada järgnevates tegevustes: 1. vabatahtlikuna võistluskontoris, kus registreeritakse võistlejaid ja vastatakse nende küsimustele, komplekteeritakse materjale, diplomeid ja medaleid. 2. vabatahtlikuna võistluskeskuses. Selleks, et võistlus toimuks sujuvalt, on vaja abilisi võistlejate juhendamisel,läbipääsu kontrolli, pakihoidu, ajavõtumeeskonda. Abikäsi vajab ka meediatiim - otsime fotograafe, videograafe, intervjueerijaid. Tegevused toimuvad nii telkides kui ka õues, oodatud on kõik, kes naudivad suhtlemist ja melu keskel olemist. Keelepraktika garanteeritud! 3. muud korraldusabilised - et võistluskeskuses kõik sujuks, on vaja vabatahtlikke, kes aitavad näiteks paigaldada/liigutada aedu, bannereid, lippe, telke jm. Oodatud on nii tugevam kui õrnem sugu, kellele meeldib aktiivselt toimetada :) Taliujumise Maailmameistrivõistlused toimuvad Tallinnas 6-10. märts 2018 Kandideerimiseks peab sul olema vaba aega meie abistamiseks vahemikus 4-10. märts 2018. Kui sul on küsimusi seoses vabatahtlikuks olemisega ja soovid lisainfot, siis kirjuta volunteer@wswc2018.ee. Me võtame kõigi kandideerijatega ühendust esimesel võimalusel. Kui sa meist ei ole kuulnud, siis võta meiega julgelt ise ühendust.

Vabatahtlikele pakutakse

- võimalust olla osake MM-i korraldustiimist: esindada Eestit ning organisatsiooni rahvusvahelise suurürituse korraldusmeeskonnas - sööki ja jooki tööpäevadel - mälestuseks toreda meene ürituselt ja toetajate poolt - põneva kogemuse ja uusi tutvusi, samuti võimalust proovida ise taliujumist :) - võimalust sooritada praktikat Tekkis huvi? Pane end kirja hiljemalt 18.veebruaril