Võistluse kirjeldus

6.augustil toimub Lähtel üks tõeliselt vinge takistusjooks - Vägilase jooks! Juba eelnevatel aastatel oleme saanud head positiivset vastukaja. Sel aastal korraldame suve jooksul kolm etappi, millest Lähte etapp on kolmas ning ühtlasi viimane. Raja pikkus on ligikaudu 8 km. Rada koosneb nii looduslikest- kui tehistakistustes (plankseinad, ronimistorud, roomamine, kraavide ületus, heinapallid, ujuvad alused vees, karjäärinõlvad, liivakottide tassimine jne). Rajal üle 30 takistuse ( sh üle 20 tehistakistuse). Rada on märgistatud lintidega, nooltega ja rajaturvajatega.

Info vabatahtlikele

Ükski suur ettevõtmine ei saa teoks, kui pole ägedaid vabatahtlike. Kui tunned, et tahaksid kaasa lüüa selles ettevõtmises ning näha oma silmaga, mida tähendab Vägilase jooks, siis täida allolev ankeet! Eelnev kogemus pole üldse oluline faktor! Vabatahtlik võiks arvestada, et praktiliselt terve pühapäev kulub selle ürituse alla.

Vabatahtlikele pakutakse

Iga vabatahtlik saab endale mõnusa spordisärgi, mis on tehtud spetsiaalselt Vägilase jooksu Lähte etapi jaoks, kosutava lõunasupi ning kuhjaga emotsioone pealekaubaks!