Võistluse kirjeldus

Vägilase jooks on 8 km pikkune takistusrada, kus osalejatel tuleb ületada ligikaudu 30 erinevat looduslikku ja tehislikku takistust. Vägilase jooksust on sel aastal kujunenud sari ning teine etapp toimub Tartus. Juba eelnevatel aastatel oleme saanud head positiivset vastukaja. Sel aastal korraldame suve jooksul kolm etappi, millest Tartu etapp on teine.

Info vabatahtlikele

Ükski suur ettevõtmine ei saa teoks, kui pole ägedaid vabatahtlike. Kui tunned, et tahaksid kaasa lüüa selles ettevõtmises ning näha oma silmaga, mida tähendab Vägilase jooks, siis täida allolev ankeet! Eelnev kogemus pole üldse oluline faktor! Vabatahtlik võiks arvestada, et praktiliselt terve pühapäev kulub selle ürituse alla. Millist ülesannet endale sooviksid? (Võid valida mitu, püüame soovidega arvestada): *Takistusel juhendaja-järelvalvaja *Sekretariaat (stardimaterjalide jagamine) *Toidutelk *Liikluse ja parkimise reguleerija *Stardi- ja finišiala (põhi- ning lastejooks) *Pildistamine (1-2 inimest)

Vabatahtlikele pakutakse

Iga vabatahtlik saab endale mõnusa spordisärgi, mis on tehtud spetsiaalselt Vägilase jooksu Tartu etapi jaoks, kosutava lõunasupi ning kuhjaga emotsioone pealekaubaks!